Merhaba sevgili okuyucular! Bugün sizlere Essence My Skin Perfector Tinted Primer deneyimimden bahsetmek istiyorum. İlk izlenimlerimden başlayarak ürünün vaatlerine göz atacak ve sonrasında benim şahsi deneyimlerime değineceğim.

Essence My Skin Perfector Tinted Primer

Essence My Skin Perfector Tinted Primer, makyaj öncesi baz olarak cildinizi hazırlama ve fondöten uygulamasını kolaylaştırma vaadiyle geliyor. Ürünün hafif renklendirme özelliği sayesinde cildinizde doğal bir ton sağlaması bekleniyor. Aynı zamanda uzun süreli kalıcılık ve tazelik sunarak makyajınızı sabitleme iddiasında bulunuyor.

Şimdi, kendi deneyimlerime gelelim. Ürünü ilk açtığımda, ambalajından oldukça katı bir yapıyla karşılaştım. Sürmeye çalıştığımda cildimde pütür pütür bir görünüm oluştu ve gerçekten istediğim sonucu elde etmek neredeyse imkansızdı. Ürünün rengi de beklediğimden daha koyuydu, bu da cildimde doğal bir ton oluşturmak yerine yüzümü aşırı koyu bir şekilde bıraktı.

Ürünün en büyük dezavantajlarından biri ise kuruluğu. Kullandığım ürün, cildimi kupkuru hale getirdi ve üzerine fondöten uygulamak daha da zorlaştırdı. Ürünün yoğun yapısı, cildimde yamuk bir görünüme neden oldu ve kesinlikle istenmeyen sonuçlar doğurdu.

Essence My Skin Perfector Tinted Primer

Kısacası, benim deneyimim Essence My Skin Perfector Tinted Primer ile pek olumlu olmadı. Kuru ciltler için kesinlikle uygun değil ve makyajımın daha iyi görünmesine yardımcı olmak yerine tam tersi sonuçlar doğurdu. Belki yağlı ciltlere daha uygun olabilir, ancak kuru ciltler için maalesef rezalet bir ürün olduğunu söylemeliyim. Umarım, ürünü kullanmadan önce bu deneyimimi göz önünde bulundurarak kararınızı verirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz