Ecotools Çift Taraflı Far Fırçası

Merhaba arkadaşlar,
Ecotools çift taraflı fırçaları aramızda görmeyen kaldı mı? İndirimsiz hali ile 29 liraya satın aldığım bu fırçaların fiyatı için çeşitli rivayetler var. Benim aldığım fiyat budur. Çift taraflı fırçaları çok kullanışlı bulurum ve Ecotools fırçaları çok severim. O nedenle şans vermek istedim.
guzellik blogu
Ecotools Çift Taraflı Far Fırçası

Ben aldıktan sonra fırçaları pek çok kişide gördüm. Hatta alanlardan kimi gördüysem çok memnun kalmıştı. Fırçaların her ucunda ne için kullanılmaya uygun olduğu yazıyor.

guzellik blogu
Ecotools Çift Taraflı Far Fırçası

 Bu fırçamız için uçlarında shade ve define yazıyor. Sol tarafta ki ile farı alıp göz kapağına yerleştirebilirsiniz. Sağ tarafta ki ucu ile de eyeliner ya da farı uygulayarak gözü daha tanımlayabilirsiniz. Ben bu fırçayı kullanamadım. Kılları sanki naylon gibi. Farı hiç de güzel almadı ve göx kapağıma taşıyamadı. Eyeliner sürmek için çok kalın. Bence eyeliner değil kaş doldurmaya daha uygun genişçe bir ağzı var. Zaten eyelinerıda içi boş uyguladı hiç sevmedim. Ürünü çekmeyen naylon gibi kılları var.

guzellik blogu
Ecotools Çift Taraflı Far Fırçası

 Diğer fırçamızı biraz daha kullanışlı bulsam da yine de kullanamadım. Söylediğim gibi kılları naylon gibi ve ürünü almıyor. Fırçanın bir ucu smudge için. Farları ya da eyelinerı dağıtıp buğulu göz makyajı yapmada fena değil. Diğer ucu blend için. Gözün katlanma bölgesine far uygulayıp dağıtmak için ben kullanamadım. Çok küçük geldiği gibi naylon kılları yüzünden yine sevmedim. Ben bu tarz malzemeden yapılan fırçaları zaten hiç sevmem. O nedenle benim sevdiğim bir fırça olmadı. Ama fırçalar şekil olarak kullanışlı şık ve kaliteli. Ben kıllarının malzemesi nedeniyle anlaşamadım.

guzellik blogu

6 Yorum yapılmış
    1. @Siri Yaşam ülkemizde satılan tüm fırçalarını kullandım ecotoolsun. ülkemizde satılmayanların da bır kacını kullandım. ilk kez memnun kalmadıgım fırçası oldu. aslında paketi alırken anladım sevmedıgım kıl yapısında oldugunu ama sans vermek istedim.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe