Merhaba güzellik severler! Bugün sizlere CHANEL‘in ünlü maskara serisinin suya dayanıklı versiyonu olan LE VOLUME DE CHANEL WATERPROOF maskarayı tanıtmak istiyorum. Benim deneyimlerim ve fikirlerim ile bu maskarayı daha yakından inceleyelim.

Öncelikle, CHANEL‘in suya dayanıklı olmayan versiyonunu çok seviyordum. Kirpiklere sağladığı harika hacim etkisi beni etkilemişti. Ancak maalesef bu versiyon, göz altıma parça parça dökülme yapmasıyla karşılaşmama neden oldu. Bu sorunu çözmek adına suya dayanıklı olanını denemeye karar verdim. Ancak beklediğim sonuçları elde edemedim.

CHANEL LE VOLUME DE CHANEL WATERPROOF

Suya dayanıklı CHANEL LE VOLUME DE CHANEL WATERPROOF maskara, normal versiyonuyla hiçbir ilgisi olmayan bir deneyim sunuyor. Hacim konusunda oldukça zayıf kalıyor ve cılız kirpiklerime hiçbir etki sağlamadığını üzülerek belirtmeliyim. Beklediğimden çok uzak bir sonuç aldım ve bu maskaranın beklentilerimi karşılayamadığını düşünüyorum.

CHANEL LE VOLUME DE CHANEL WATERPROOF

Sonuç olarak, CHANEL LE VOLUME DE CHANEL WATERPROOF maskara benim için bir hayal kırıklığı oldu. Normal versiyonunun başarısını suya dayanıklı olarak da devam ettireceğini umuyordum, ancak maalesef beklentilerimin altında bir performansla karşılaştım. Kirpiklerime istediğim hacmi vermekten uzak olan bu maskarayı, cılız kirpiklere sahip olanlar için pek tavsiye etmiyorum. Umarım sizler de kendi deneyimlerinizle daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz