Benefit Dandelion Shy Beam

Benefit Dandelion Shy Beam

Kendisi aslında bir aydınlatıcı. Mat bir aydınlatıcı. İlk gördüğümde çok dikkatimi çekmişti. Merak duyguma her zaman yenik düşmüşümdür. Her ne kadar bütçemi altüst etse de elbette satın aldım. Uçuk fiyatını hakediyor mu diye kontrol etmem lazımdı. Sizin için kendimi feda ettim. Şu an fiyatı 409 tl ama siz bu yazıyı okurken çooook daha uçabilir fiyatı. Burası Türkiye neticede. Hiç şaşırmayız böyle durumlara.

Benefit Dandelion Shy Beam ilginç şekilde hiç dikkat çekmeyen bir ürün oldu. Ya da ben görmedim. Yerli bloglarda pek denk gelmedim. Oysa 2 senedir severek kullandığım, yeniden satın aldığım bir ürün. Oysa kolay kolay yeniden ürün alan biri değilimdir.

Benefit Dandelion Shy Beam

Benefit Dandelion Shy Beam aydınlatıcı olarak tanıtılsa da ben buna anlam veremedim. Yapısı çok ince değil. Çok kalın da değil ama elmacık kemiklerimin üstüne aydınlatma amaçlı sürebileceğim bir ürün de değil. Tam bir kapatıcı. Hafif de somon rengine bakıyor. Morluklar için ideal. Ten rengime de uydu. Oh süper. Göz altlarım için çok doğal duran, mat ama kurutmayan, gayet iyi kapatsn bir ürünüm oldu.

Benefit Dandelion Shy Beam

Gelelim fasülye’nin faydalarına. Bu fiyat nedir arkadaş. Allah korkunuz yok mu? Çok pahalı arkadaşlar. Yarım milyar la nerdeyse. Okey sıradan bir Maybelline kapatıcı bile olmuş 100 küsür tl. Haklısınız. Parası olan için okey güzel ürün. Ama eşsiz, benzersiz bir ürün de değil. Neticede ben kapatıcı olarak kullanıyorum. Sizin de elinizde memnun kaldığınız bir kapatıcı varsa ne gerek car yani bu ürüne. İndirimde falan bulursanız cidden alın derim. Çok severek kullandığım bir ürün oldu. Ama bu fiyatı da vermeye gerek yok. Cidden para harcamayı seven zengin ürünü gibi bir şey. 😂😂😂

Benefit Dandelion Shy Beam
Yazar

Yorum Yaz