Avon Illuminating Serum

Avon Illuminating Serum

Pek çok yazımda Avon saç serumlarını çok beğendiğimi yazmıştım. Uygun fiyatlı olmalarına rağmen pek çok uçuk fiyatlı üründen daha iyi bir performans sergiliyorlar.

Avon Illuminating Serum, yine Trendyol indirimlerinden güzel bir fiyata satın aldığım bir ürün. Fiyatını tam hatırlamıyorum ama 20 tl nin üstünde olmadığına eminim. Ben genelde indirim zamanı bolca aldığım için tanesi ne kadara geliyor hatırlayamıyorum. Çünkü size anlatana dek üstünden bayağı zaman geçiyor. Üstelik bitirdikten hemen sonra anlatmaya fırsatım olmuyor. Hatta bazen ikinci şişesi bile bitiyor ben hala anlatmamış oluyorum.

Avon Illuminating Serum, 30 ml boyu, cam şişesi ile ederinin üstünde bir dış görünüşe sahip ama biz artık dış görünüşe tokuz. Bize işlev lazım. İşlevden yana da içiniz rahat olsun. Bayıldım. Harika bir ürün. Saçlarımı yumuşattı. Yetmedi cidden mat görüntüsünü alıp parlaklık verdi. Daha ne isterim ki. Tabi bir de ağırlaştırmasın isterim. Ve bingo saçımı hiç ağırlaştırmadı. Bayıldım bayıldım bayıldım….

Peki bu Avon Illuminating Serumunda hiç mi kötü özellik yok. Olmaz mı! Hemencecik bitiyor ayol. Ee ne yapalım. O kadar kusur kadı kızında da olur. Bence kesinlikle denemeye değer. Muhakkak şans verin. Bu olmazsa bile herhangi bir Avon saç serumuna şans verin. Bu konuda çok iyi bir marka Avon.

Yazar

Yorum Yaz