Natasha Denona Mini Star Palette

Natasha Denona Mini Star Palette.

Daha evvel Natasha Denona far paletleri ile ilgili yorumlarımı sizlerle sosyal medyada sık sık paylaşmıştım. İnstagram hikayelerde de yorumlamıştım. Çok sevilen, çok övülen bu markanın fazla abartıldığını düşünenlerdim.

Natasha Denona paletleri hiç ihtiyacım yokken sadece sizlere anlatmak için satın aldım. O nedenle instagramda anket yaptım ve en çok merak edilen 2 paleti satın aldım. Daha evvel mini glam paleti anlatmıştım size.

Natasha Denona Mini Star Palette

Natasha Denona Mini Star Palette aslında şık ve iddialı renklere sahip. Göz kapağını bütünlemeye yardımcı bir renk içeriyor. Koyu kahve ve mat bir renge de sahip. Diğer 3 renk ışıltılı, oldukça iddialı. Parmakla sürdüğünüzde olduköa etkileyici. Ama fırça ile dağıtınca The Balm farlardan farksız olduklarını düşünüyorum. Daha evvel hikayelerde size canlı canlı göstermiştim. Sürdüğünüz an harika diyorsunuz ama bir süre sonra farı karıştırınca ortaya korkunç gerçek çıkıyor. Ürün uçuyor. Sürdüğünüz andaki o iddialı görüntü dandik bir renge dönüşüyor. Uçuk fiyatına değer bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Natasha Denona ürünlerine hiç bir ilgim kalmadı malesef.

Yazar

Yorum Yaz