Merhaba arkadaşlar, Murad Intensive-C Radiance Peel ile bir alışverişim sayesinde tanıştım. O kadar pahalı ki denemeden hemen gidip almazdım sanırım. Bir alışverişimde bana 10 ml ebatında bir boyu hediye edildi. Bana da cilt bakım blogumda yazmak kaldı tabi. 10 ml diye küçük sanıp küçümsemeyin. Yazının devamına dikkat edin derim.

Murad Intensive-C Radiance Peel in tam boyu 50 ml ve az önce baktım internette 770 liraya bile satışı var. Yani şimdi bu 10 ml ne kadar değerli tahmin etmişsinizdir sanırım.

Murad Intensive-C Radiance Peel
Murad Intensive-C Radiance Peel

Murad Intensive-C Radiance Peel haftada 2 kere kullanılsa yeterli geliyor. 10 ml ürünü ben bu şekilde 2 ay kullandım ve bu süre zarfında başka herhangi bir temizleme jeli de kullanmadım. Amacım ürünün verimini, etkisini bu zorlu koşullarda denemekti. Ne de olsa bir peelinge bu kadar para verirsem zaten temizleme jeli almaya param kalmazdı. 🙂

Vaatleri:

Şimdi doğal olarak insan merak ediyor. Bu parayı istiyorsun da sen bana ne vadediyorsun? Daha aydınlık bir cilt vadediyor. Yeter mi? Elbette yetmez. Elastikiyeti artmış bir ciltte versem olur mu? Olmazzzz… Gençleştirsem, hasarlı dokuları onarsam? Evet, Murad Intensive-C Radiance Peel bunların hepsini yaptığını iddia ediyor. Ben 2 aylık kullanımda bunların hepsini gözlemleyemedim doğal olarak. Yine de doğruyu söylemek gerekirse 2 ay hiç temizleme jeli kullanmamış olmama rağmen ölü derilerden yana sıkıntı yaşamadım. Cildim hep temizdi. Fondoten, bb krem gibi ten ürünleri cildimde pürüzsüz durdu. Hatta sıkça cildimle ilgili övgüler de aldım. Cilt lekelerini azaltmayı vadetse de ben cilt lekelerimde kayda değer bir açılma sezmedim ya da sezemedim. Ürünü banyomda bulundurdum ve duş esnasında kullandım. Sıradan peelingler gibi hemen yıkamak yerine cildimde biraz beklettim. Ne kadar beklettin diye sorarsanız süre tutmadım ama 2 dakika civarı olabilir. Bu şekilde kullanılması gerekmiyor. Sadece çok pahalı olduğu için hemen durulamaya, cildimden akıtmaya kıyamadım açıkcası. Yokluğun gözü kör olsun. Peki tam boyunu satın alır mıyım? Elimdeki peelingler biterse ve ancak güzel bir indirim bulursam alırım. Çok daha ucuza etkili ürünler bulmak mümkün.

Yazar

2 Yorum Var

  1. Cok pahaliymis :s Bu tip peelingli, c vitaminli urunleri sevsem de fiyati yuzunden kullanabileceigimi sanmam.

    • tavsiyesever Reply

      Malesef, kaliteli ürünler ve cidden işe yaratan ürünler pahalı. Ama cildimiz de ucuz değil.

Yorum Yaz