Huda Beauty Faux Filter Corrector, göz altı kusurlarını hızlı ve etkili bir şekilde düzelten bir ürün olarak benim makyaj rutinimin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Huda Beauty‘nin #FAUXFILTER Renk Düzelticisi, kırışıklıklara, terlemeye ve bulaşmaya dayanıklı bir formülle göz altlarınızı kolayca düzeltirken eşitler ve aydınlatır. Kremsi yapısı ve şeffaf formülü sayesinde mükemmel bir şekilde karışır ve her türlü renk solmasını ve hatta göz altı ve ciltle ilgili diğer sorunları düzeltebilmek için yeterli etkiye sahiptir.

Huda Beauty Faux Filter Corrector

Huda Beauty‘nin muhteşem #FAUXFILTER Kapatıcı formülünden türetilen Renk Düzelticiler, parlaklığı artırırken kapatıcılığı azaltır, bu da yoğun bir etki sağlarken kullanımı kolay olmasını sağlar. Özellikle içeriğindeki C vitamini ve niasinamid gibi aydınlatıcı aktif maddeler sayesinde pigmentasyonu yumuşatır ve göz altı bölgesini aydınlatır.

Huda Beauty Faux Filter Corrector

5 farklı renkte sunulan bu şeftali tonları, diğer cilt ürünleriyle mükemmel uyum sağlar ve eşit bir cilt tonu oluşturur. Ancak, koyu gözaltları için peach rengini tercih etmenize rağmen, biraz koyu gelebileceğini unutmayın. Ben de bu nedenle Pink Pomelo rengini denemeyi düşünüyorum.

Huda Beauty Faux Filter Corrector

Sonuç olarak, Huda Beauty Faux Filter Corrector, vaatlerini yerine getiren ve makyaj rutinime büyük kolaylık sağlayan bir ürün. Ben de gözaltlarımı kapatmak ve aydınlatmak için çok beğendim ve kesinlikle kötü bir yorum yapamam. Herkesin denemesini ve kendi deneyimlerini yaşamasını tavsiye ederim.

Yazar

Yorum Yaz