Merhaba dostlar! Bugün sizlere Fenty Instant Reset aydınlatıcı jel kremi deneyimimden bahsedeceğim. Öncelikle belirtmeliyim ki, bu ürünün beni etkilemesi pek uzun sürmedi; çünkü ilk kullanışımda zaten aşık oldum!

Fenty Instant Reset aydınlatıcı jel krem

Her gece kullanmaya başladım ve ürünün benzersiz krem-jel yapısına bayıldım. Sürdüğüm an bile cildimi rahatlatan, hafif bir dokusu var. Uyumadan önce sürdüğümde, her sabah yumuşacık bir ciltle uyanmak gerçekten harika bir his. İnce çizgilerim ve kırışıklıklarım zamanla azaldı, gözeneklerim sıkılaştı.

Fenty Instant Reset aydınlatıcı jel krem

Lekeler konusunda başlangıçta bir fark göremedim, ancak sabırlı olmak işe yaradı. 4 ay boyunca düzenli kullanım sonrası, yeni oluşan lekelerimde belirgin bir solma gözlemledim. Bu ürünü sadece gece kremi olarak uzun uzun kullandım. Cildi yumyumuşacık yapma özelliği dışındaki diğer özellikleri hissetmeniz için uzun süre kullanım gerekir. Bu tüm ürünler için geçerli zaten.

Fenty Instant Reset aydınlatıcı jel krem

Fenty Instant Reseti alacaksanız 30 ml veya 50 ml boyutları arasında seçim yapabilir ve hatta refill opsiyonuyla da satın alabilirsiniz.

Fenty Instant Reset‘in fiyatı biraz yüksek olsa da, cildime kattığı faydalar göz önüne alındığında kesinlikle değer. Ürünü yedekledim ve severek kullanmaya devam edeceğim. Siz de bu harika jel kremi denemeyi düşünüyorsanız, cildiniz için yapacağınız bu yatırımın uzun vadede değeceğini söyleyebilirim. Sağlıklı ve canlı bir cilt yolculuğunda bana katılın!

Yazar

Yorum Yaz