“Merhaba güzellik severler! Bugün sizlere Charlotte Tilbury Flawless Filter deneyimimi aktarmak istiyorum. Uzun süredir duyduğum bu ürünü denemek için sabırsızlanıyordum. 2 numarasını satın aldım, ancak ne yazık ki cilt tonuma biraz koyu geldi. Daha sonra 1 numarayı denemeye karar verdim, ancak bu sefer de o bile bana koyu geldi. Parlak cilt sevenler için harika bir ürün olabilir, ancak benim deneyimim maalesef beklediğim gibi olmadı.

Charlotte Tilbury Flawless Filter

Cildimi komple bir fondoten gibi kullanmayı düşünerek bu ürünü satın aldım. Ancak, ne yazık ki yüzümde istediğim gibi sabitlenmediğini fark ettim. Ürünü uygularken kendimi rahat hissetmediğimi ve cildimde ağırlık hissi yarattığını fark ettim. Bu nedenle, elim hiç bu ürüne gitmedi ve sonunda ürünü satma kararı aldım.

Charlotte Tilbury Flawless Filter

Charlotte Tilbury Flawless Filter‘ın abartıldığı düşüncesine katılmaya başladım. Her ne kadar parlak cilt sevenler için ideal bir seçenek olabileceğini duysam da, benim cilt tipim ve tercihlerimle uyum sağlamadığını söylemeliyim. Herkesin cilt yapısı farklı olduğundan, her ürünün herkese aynı sonuçları vermeyeceğini unutmamak önemli. Bu deneyimi paylaşarak, ürün hakkında daha geniş bir bakış açısı sunmayı umuyorum.

Yazar

Yorum Yaz