Zsole Güneş Kremi

Merhaba arkadaşlar,
Limonian firmasının daveti üzerine firmalarını ziyarete gitmiştik. Kendilerini daha yakından tanıdığımız o gün bizlere beğendiğimiz ve kendi seçtiğimiz üç ürünü hediye ettiler. Ürünleri yakından inceledik ve denedik. Benim seçtiğim üç üründen biri de bu Zsole Güneş Kremi oldu.

bakim blogu
Zsole Güneş Kremi


Limonian firması Kore’nin beğenilen ürünleri özellikle seçip bizimle buluşturuyor. Kore ürünleri kaliteleri ile kendilerinden söz ettiren genelde ilginç ve etkili ürünler oluyor. Bu güneş kremini ilginç olduğu için tercih ettim. 🙂

bakim blogu
Zsole Güneş Kremi
Hassas ciltlere uygun olduğunu belirtilen ürünü farklı kılan iki farklı kullanım tarzı olması. İster sprey başlığını, ister klasik tarafını kullanmak mümkün. Ürünün içerik kısmına ve daha detaylı bilgiye şuradan da ulaşmak mümkün.
bakim blogu
Zsole Güneş Kremi

 Ürünün arkasında böyle şeyler yazıyor ama tabi ki ben anlamıyorum 🙂 70 ml olan ürün bayağı bereketli. Ancak sprey kısmıyla kullanırsanız etrafa uçuşan ürünü ziyan etmiş olabilirsiniz. Yine vücut kullanımı için ben sprey başlığı çok pratik buluyorum.

bakim blogu
Zsole Güneş Kremi
Biraz ürünün yapısı hakkında konuşmak gerekirse ilk zamanlar aramız çok iyiyken ilerleyen zamanlarda cildime yanma hissi yaptı çok hafif. Bu his kısa sürdü. Ürünün yapısını ben çok beğendim. Bende asla beyaz beyaz durmadı. Kısa sürede cildim emdi. Yok gibi durmadı. Varlığını hissettim. Ama böyle ağırlık veren, sıkıcı bir his değil. Fiyatının 45 Lira, SPF 50 ve 70 ml olduğunu düşünürsem, iki farklı kullanım şansı olması nedeniyle tercih edebilirim. 
bakim blogu

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe