YVES ROCHER 360° LENGTH MASKARA

Selamlar kizlar, ne zamandir hazırda bekleyen Yves Rocher maskarami yazmaya karar verdim. Waterproff maskara ararken Yves Rocher dan almaya karar verdim. Zaten bu markanin nerdeyse tüm bakim ürünlerini kullanmisken makyaj ürünlerine çok hakim değildim. Nerdeyse Mac le ayni fiyata sattigi için bir kaç parça dan fazla almisligim yok. Maskarayi açmadan resmini çektim.

YVES ROCHER LENGTH MASKARA


Fircasi plastik kizlar. Tek tek kirpikleri ayirmada çok basarili. Estee lauder maskaralar gibi kirpiklerimi düşürmedi. Ancak çok da dolgunluk vermedi. Oysa sari, az mi az olan kirpiklerime dolgunluk şart.

YVES ROCHER LENGTH MASKARA
Fircasi esnek. Ancak plastik firca olduğu için uygularken gözüme batiriyorum. Eee yetenekliyim demiştim daha öncede. Gün boyunca akma bulaşma asla olmadi. Waterproff olduğu için cikarirken zorlanirim sandım ama hiç zorlanmadim. Gayet iyi oldu 😉 Rahat rahat cikti. Kirpiklerimde hemen hemen Guerlain maskaramla ayni durdu. Ama bu daha iyi ayirdi. Kirpiklerimin zero makyajli haline hazir misiniz kizlar? Kendini hazir hissetmeyen arkasini dönsün.

YVES ROCHER LENGTH MASKARA

YVES ROCHER LENGTH MASKARA
Şimdi maskarayi uyguladiktan sonraki görüntüye bakalim mi? Sadece bir kat uyguladim kizlar. İki kat bana göre değil.

YVES ROCHER LENGTH MASKARA
Üstün yeteneğim sayesinde göz kapagima bulastirmayi becerdim. Aslında çok kalin bir fircasi yok. Nasil beceriyorum bilmem ki? Kirpigi düzgün, kivriklik isteyen, asiri derecede hacime ihtiyaç duymayan, günlük kullanima uygun maskara arayanlar için iyi bir seçim olabilir.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe