YSL VOLUME EFFET FAUX CILLS MASKARA

Merhaba güzeller, bugün bir maskara yazisi ile karsinizdayim. Coook zor maskara beğenen düz hatta asagi bakan kirpiklerim var. Hiç kivrik durmazlar 🙁 maskara benim büyük kabuslarimdan. Bu maskaranin fircasi beni hiç bir zaman tahrik etmedi. Ama set olarak almak istedim bu ürünü. Denemek ve sizinle paylaşmak için aldim. Bence bu maskara pek çok kişinin seveceği bir maskara.

YSL VOLUME EFFET FAUX CILLS MASKARA


Ambalaj gayet şık. Fircasi bana alelade gelmişti. Kesin bende işe yaramaz diye dönüp bakmadim bile. Hatta çok çabuk kuruyor diyenlerde vardı bu maskara için. Ancak gayet iyi dolgunlik veriyor. Kirpikleri karistirmiyor. Bazen fircanin killarina topak şeklinde fazla ürün geliyor. Buna sinir oldum. Belki kuruyunca daha iyi olur. Benim maskarasiz kirpikler de durum şudur.

YSL VOLUME EFFET FAUX CILLS MASKARA
Bu maskarayi kullaninca ise durum şudur.

YSL VOLUME EFFET FAUX CILLS MASKARA
Bu arada cindy lou nun da reklamini yapmis oldum sol resimde ;))) Eğer benim kadar kivriklik sorunu yaşayan biri değilseniz bence bu maskarayi çok seversiniz. Benim seyrek kirpiklere verdiği siyahlik ve dolgunluk hoşuma gitti.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe