YSL TOUCH ECLAT FONDOTEN

Merhaba arkadaşlar,
Kozmetik ürünler arasında en zaafım olan konu fondöten. Bu nedenle favori fondotenimi bulsam da aklım yine başka ürünleri denemeye kayıyor. Bugün sizlerle favorilerimden biri olan YSL Touch Eclat fondoteni anlatacağım.

ysl touch eclat

Cam şişesi ile oldukça şık bir ürün. Altın rengi kapağı ve yazıları ile verdiğiniz paranın büyük kısmının lüks tasarıma gittiğini anlıyorsunuz. Ürünün bende bulunan rengi BR30. Ben normalde BR20 rengini kullanıyorum. Bu kardeşim için aldığım. Benim ki yanımda olmadığı için size kardeşimin ürünü fotoğraflıyorum. Ürün pompalı şişede. Ve yukardaki kolajda sağ taraftaki gibi bazen pompanın çevresine ürün akıyor. Oldukça akıcı bir ürün çünkü. 

ysl fondoten 

Fondotende en sevdiğim özellik renk skalası. Alt tonumuza göre B, BR, BD diye ayrılıyor. Benim alt tonuma BR uyuyor. Şu an size anlattığım renk bana bayağı koyu. Ama yine ürünün yapısını anlatmak isterim. Ben kuru ciltliyim. Öncelikle bunu belirtmek lazım. Hassas ciltliyim ve fondoteni sadece süngerle uygularım. Süngerle uygulamaya rağmen oldukça kapatıcı bence. Çok doğal duruyor cildimde ve çok kalıcı. Tüm gün yüzümde nemli ve konforlu bir his bırakıyor. Asla fondoten olduğu belli olmuyor. 
Sizin favori fondoteniniz nedir?
Bazı Ysl makyaj ürünleri deneyimlerin için ürünlerin isimlerinin üzerine tıklayabilirsiniz.

YSL YOUTH LIBERATOR FONDOTEN BR20 
YSL ANTI-CERNES CONCEALER 02 RENGİ

YSL TOUCH ECLAT GÖZ ÇEVRESİ AYDINLATICI
YSL VOLUME EFFET FAUX CILLS MASKARAİçerik Bloggerlar Paylaşıyordan alınmıştır.

                                                        makyaj blogu
5 Yorum yapılmış
  1. Kesinlikle az deseler de yeterli derecede örtücü ve çok doğal . Fondöten konusunda maceraya açık biri değilim yıllardır bunu kullanıyorum br30 benim rengim ^^ ama aklımda armaninin fondötenleri var . Bu konuda bütçe ayırmaya değer kesinlikle fondöten iyi olmalı . Eline sağlık güzel özetlemişsin

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe