YSL ANTI-CERNES CONCEALER 02 RENGİ

Merhaba arkadaşlar, bir güzel concealer ile karşınızdayım bugün. Dünyanın en iyi concealerını bulsam bile yine arayışlarım, denemelerim bitmez sanırım. Sebebi aç gözlük mü yoksa merak mı bilmiyorum.

YSL ANTI-CERNES CONCEALER

Evet evet bu stick concealer. Stick concealer görünce aman kalsın deyip kaçangillerden biri idim ben. Ancak bu beni şaşırttı. Yumuşacık Bir kıvamı var. Öyle ki sürdüğünüz zaman nerdeyse dağıtmadan öylece bıraksanız duracak gibi. İki parmak hareketi ile cuk diye oturuyor Göz altıma. Gördüğüm en en iyi stick concealer. Genelde bu tarz stick  ürünleri sadece yüzde kullanır idim. Göz altlarıma değdirmem bile. Bunu yüzde denemedim. Göz altlarım için öyle uygundu ki gerek duymadım başka yere harcamaya.

YSL ANTI-CERNES CONCEALER
Ürünün dört rengi vardı diye hatırlıyorum. Ben 2 rengini alarak hata ettim. Genelde en açık renk fondoten alsam da concealer de çok açık renkleri kabul etmem. O nedenle otomatik olarak 2 rengi olur diye düşünmüş idim. Yanılmışım. Değişik ışıklar altında ürünün rengi bu şekilde.

YSL ANTI-CERNES CONCEALER
Dönem dönem Göz altı morluğum olsa da genel olarak kafama bu morlukları takan biri değilim. Bu fotoğraf gözaltı sorunlarımın olmadığı bir dönemde çekildi. Sanırım ürünün bana koyu geldiği de burda belli olmuyor. Kapatıcılık olarak muazzam değil. Ama uygulama yoğunluğunu arttırmak mümkün. Kapatıcılık olarak beni tatmin etti fazlası ile hemde. Zaten çok morluk sorunu olanlar için corrector şart. Bende hiç çizgilere girmedi. Concealer arıyor iseniz bence deneyin severseniz satın alırsınız. Sanırım 100 lira gibi bir fiyatı vardı. Ayrıca unutmadan göz altıma asla kurutmadı. Aksine gün boyu nemli kaldı. Benefit Fake up ın sanki daha kapatıcı olanı bu arkadaş.

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe