Youngblood Crushed Mineral Blush Rouge

Merhaba arkadaşlar,
Bugün Youngblood setten çıkan Youngblood Crushed Mineral Blush ürününün Rouge rengini sizinle konuşmak istedim. Mineral makyaj ürünlerine kozmetik blogumda ve hayatımda daha çok yer vermek istiyorum. 
makyaj blogu
Youngblood Crushed Mineral Blush Rouge

Bu ürün toz şeklinde ve kullanımı oldukça zahmetli. Özellikle bu tuzluk şeklinde kullanımı, pigmentli allıklarda çok ürkütücü buluyorum. Bu allık da anlayacağınız gibi oldukça pigmentli.

kozmetik blogu
Youngblood Crushed Mineral Blush Rouge

 Ürünün rengi sitesinde baktığım zaman pembe duruyordu. Ancak pembe ile uzaktan yakından alakası yok. Nefis ötesi bir renk. Kiremit rengi diyebiliriz belki. Harika bir renk bence.

guzellik blogu
Youngblood Crushed Mineral Blush Rouge

 Rengini daha iyi belli edebilmek için kapakta da çekmeye çalıştım. Kapakta rengi daha belli.

bakim blogu

Ürünün renk alternatifi çok yok ama kritik renkler seçilmiş. Yani en sevilen ve tercih edilen renkleri. Ürünün fiyarı 126 Lira ve rengini çok sevmeme rağmen kullanım zorluğu nedeniyle satın almak istemem. Ürünün tam boyu kaç gram bilmiyorum ama bende olan boyu 3 gram.

Makyaj blogu
Youngblood Crushed Mineral Blush Rouge

 Koyu duran rengine ve harika pigmentasyonuna rağmen doğal bir görünüm elde etmek zor değil. Ciltte oldukça doğal durduğu gibi bir sağlıklı görünüm veriyor. Sanırım içerdiği mika sayesinde bunu başarıyor. Oldukça kalıcı olduğunu söylemiyorum bile. Tek eksisi toz şeklinde olması ve kapağına minicik ürün alsam bile yine fazla gelmesi. Kapağına gelen ve artan ürünün ziyan olması beni üzüyor.

guzellik blogu

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe