Xp Dudak Kalemi 304

Merhaba arkadaşlar,
Dudak kalemlerine bu aralar kafayı taktım ve XP markasının mat rujları çok modayken bu waterproof dudak kalemlerini de denemek istedim. Sanırım 2 buçık lira gibi bir fiyata satın almıştım. Rize’de bir süpermarketten satın aldım.  Ürünün kapağını çoktan çantamda kaybettim bile 🙂

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Klasik dudak kalemi formunda. Aslında asansörlü olmasını çok isterdim. Bu tarz kalemleri yanımda taşımak sıkıntı. Çünkü kalemtraş taşımak da gerekiyor ve bu hiç pratik değil. Lütfen bunlar asansörlü yapın diye bağırmak istiyorum.


Xp Dudak Kalemi
Xp Dudak Kalemi


Ürünün rengine bayılmamak mümkün değil. Benim çok hoşuma gitti. Kırmızı kahve karışımı nefis ve şu zamanlar çok  tutulan bir renk. 

Xp dudak kalemi
Xp dudak kalemi


Kalemin yapısı kullandıklarım arasında en iyisi diyebilirim. Çok sert değil ama tek çizgide yamulup gidecek kadar da yumuşak değil. Renk olarak ben 304 numaralı rengini seçmiştim ve bayıldım. Sanırım her rengini deneyeceğim. Homojen sürülüyor. Tüm dudağımda aynı tonda duruyor. Kalıcılık olarak ise düşündüğümden çok daha iyi çıktı zaten kalıcılık vaadi de olan bir ürün. Bulursanız bence deneyin.

İçerik Bloggerlar Paylaşıyor‘dan alınmıştır.

kozmetik bloglari guzellik blogu


Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe