Xerjoff Erba Pura parfümü, Gürcistan seyahatimde deneyimledim. Özel bir deneyimdi. Ülkemizde bu parfümü koklayacak bir mağaza dahi bulamıyordun. Her şehirde zaten yok. Gürcistan’da rahatça denemem için tester bile veriyorlardı.


Erbaa Pura, uniseks bir koku. Üst Nota: Sicilya’dan Portakal ve Limon, Calabria‘dan Bergamot; Orta Nota: Akdeniz’den Meyve Sepeti; Alt Nota: Beyaz Misk, Amber ve Madagaskar’dan Vanilya Tohumu. Deneyimimi en iyi şekilde ifade etmek gerekirse, dengeli bir meyve kokusu ile karşılaştım. Çok beğendim, aşık olmasam da kullanımı kolay ve keyifli bir parfüm. Koku, benim için hafif bir sakızı anımsatıyor.

Xerjoff Erba Pura parfümüBu parfümü kullandığım kişilere sordum ve genellikle erkek kokularına benzetildi. Ancak ben, unisex olmasına rağmen, kadınlara daha çok yakışacağını düşünüyorum. Bu pahalı bir parfüm ve bu tarz koku için binlerce lira ödemeyi tercih etmiyorum. Bir parfüme para ödeyeceksem daha çok etkileyici olmasını isterim. Eşsizlik ve büyülenme hissi uyandırmıyor, ancak kalıcılığı etkileyici. Herkesin beğeneceği türden bir koku istiyorsanız ve uzun süre kalıcı olmasını arzu ediyorsanız, Xerjoff Erba Pura sizin için ideal olabilir. Hatta bu anlamda kesinlikle parasına değer. Aşırı kalıcı. Ancak benim için fiyatına değmez, çeyrek fiyatına olsa tercih ederdim. Kokusuna ve kalıcılığına bayıldım. Ancak çok pahalı bir parfüm ve bu parayı ödeyeceksem daha çok etkilenmem lazım. #tavsiyeseverparfüm #xerjoff #xerjoffperfumes #xerjofferbapura

Yazar

Yorum Yaz