Whamisa – Toner Deep Rich

Whamisa – Toner Deep Rich

Öne çıkan özellikler

› %97 organik bileşenler

› Üstün nemlendirme ve besleme

› Canlandırma ve yenileme

› Ton eşitliği sağlama

› Cildi pürüzsüzleştirme

› Bağışıklığı arttırma

Elimde 1 ay yetecek kadar mini boyu vardı. Ben de bitene kadar denemek istedim. Alırken nemlendirici etkiye sahip essence alıyorum diye düşünmüştüm. Essenceleri gerekli görmüyorum ama kendimi şımartmak için kullanması zevkli geliyor. Pek çok essence deneyimim de vardır. Her kuru cildin bi ilgisini çekmiştir. 😂

Whamisa – Toner Deep Rich bir PHA türevi olan Glukonolakton içeriyor. Böylece cildi çok nazikçe pürüzsüz yapmayı da vadediyor. Hem essence hem serum niyetine kullanma hayallerim doruk oldu yani.

Whamisa – Toner Deep Rich gülü andıran kokusu ile hoşuma gitti. Ama koku hassasiyeti olanlar için yine de bilmek lazım. Bu tarz kokulara tahammül edemeyen çok kişi var.

Whamisa – Toner Deep Rich beklentimi asla karşılamadı. En azından 1 ay içinde ben en ufak yararınu görmedim. Tatlışko rengi dışında yüzümü güldürmedi. Güya nem verecek. Asla nem vermedi. Aksine cildimi gerdi. Onca essence kullandım. Onların yanından geçemez benim cildimde. Diğer pürüzsüzlük vaatleri vb ise belki uzun vadede olurdu. Ama 1 ayda görmedim. Fiyatı da hiç cazip değil. Yeniden almam. Yanına yaklaşmam.

Yazar

Yorum Yaz