Wet n Wild Primefocus Primer Serum deneyimimde, ürünün su bazlı formülünün cildi makyaja hazırlamada beklenen etkiyi ne yazık ki sağlayamadığını fark ettim. Özellikle kuru ciltlere yönelik bir ürün arayışındayken, gül suyu ve bitki özleri içeren bu primer serumun cildimi nemlendireceğini ve besleyeceğini umut ediyordum. Ancak maalesef, deneme sonuçları hayal kırıklığına neden oldu.

Wet n Wild Primefocus Primer Serum

Ürünü kullanmaya başladığımda, içindeki ışıltılar nedeniyle cildimde güzel bir ışıltı beklentisi içindeydim. Ancak kuru cilt tipimle, ne yazık ki, herhangi bir ışıltılı görüntü elde edemedim. Primer serumun uygulanmasıyla cildimde belirgin bir değişim yaşanmadı. Nemlendirme etkisi beklerken, cildimde kuruluk hissi devam etti, bu da üründen beklediğim performansın altında bir sonuç oldu.

Ürünü düzenli olarak kullanmama rağmen, makyaj uygulamalarım arasında belirgin bir fark gözlemleyemedim. Makyaj bazı olarak işlev görmesi gereken ürün, benim için gereksiz bir adım haline geldi. Kuru ciltliler için nem sağlama iddiasında bulunan bir ürün olmasına rağmen, benim cildimde bu vaadi yerine getiremedi.

Wet n Wild Primefocus Primer Serum

Tabii ki, her cilt tipi farklı tepkiler verebilir, bu yüzden bazı kullanıcıların bu üründen memnun olduğunu bilmek önemli. Ancak kendi deneyimim, Wet n Wild Primefocus Primer Serum‘un kuru ciltlere sağladığı nemlendirme etkisinin yetersiz olduğu yönünde. Bu nedenle, benzer cilt tipine sahip olan okuyucularım için bu ürünü önermiyorum. Unutmayın ki, cilt bakımı ve makyaj ürünleri kişiseldir ve herkesin cildi farklı tepkiler verebilir.

Yazar

Yorum Yaz