Wet n Wild Kontur Paleti

Merhaba güzeller, kendini güzel hissedenler, hep güzel kalmayı dileyenler 😉 Son zamanlarda oldukça meşhur bir ürünle yatıp kalkıyoruz. Bu kadar popüler olmasının sebebi hem uygun fiyatlı olması hem de performansının oldukça tatmin edici olması. Wet n Wild Kontur Paleti hiç kontur yapmayan benim bile dikkatimi çekti ve büyük Gratis indiriminde kaptım bir tane.

makyaj bloglari
Wet n Wild Kontur Paleti

Kocaman bir ambalajı var. Ancak kocaman paketine aldanmayın. Bence çabuk bitecek cinsten bir ürün. Neden mi? Az aşağıda onu da anlatacağım. Yalnız bu Wet n Wild Kontur Paletini sevilmeyecek bir ürün grubuna sokmuyor.

kozmetik bloglari
Wet n Wild Kontur Paleti

Ürün bir kontur renginden bir de yarı şeffaf diyebileceğim bir pudradan oluşuyor. Ten renginize göre açık olan pudrayı aydınlık vermesi için de kullanabilirsiniz.

kadin bloglari
Wet n Wild Kontur Paleti
Zaten ürünün ambalajının arka kısmında renkleri nasıl kullanacağımız hakkında tüyolar verilmiş. Yalnız ben aydınlık vermek için uygun bulmadım açık renk olan pudrayı. En azından benim cildimde öyle bir performan gösteremedi.

yasam bloglari
Wet n Wild Kontur Paleti

Açık renk için söylediklerimden kötü bir performans sergilediğini de düşünmeyin. Aksine çok güzel sabitlediğini düşünüyorum. Göz altlarım için güzel bir sabitleme pudrası bulduğumu söyleyebilirim. Hem de aydınlık bir duruş sergiliyor çok koyu göz altlarımda. Her iki renk de performans açısından sizi asla üzmez diye tahmin ediyorum.

guzellik bloglari
Wet n Wild Kontur Paleti
Ben Gratis mağazasında bu paletin başka rengini görmedim. Daha koyu bir ten rengine sahipseniz koyu olan pudra sizin için kontur rengi olarak uygun olmayabilir. Her iki renk de tahmin bile edemeyeceğim kadar guzel dağılıyor. Evet çok tozutuyor ama ne önemi var bu renkler ve bu fiyat karşısında. İndirimde 8.90 TL ye satın aldım bu ürünü. Stoklanacak cinsten bir ürün diyeyim siz anlayın. Ama sakın stok yapmayın, zaten zor bulunuyor. 😉 Dağılması, yüze oturması, yakışması herşeyi ile sevdim. Elbette daha sağlam bir ambalajda olmasını ve tozutmamasını ben de isterdim ama o kadar kusur ben de bile var. :)) Fiyat performans orantısında zirveye oynayan bir ürünle sizi buluşturdum. Hadi yine iyisiniz.
kozmetik blogu
kozmetik blogu

9 Yorum yapılmış
  1. Rabia'cım, bu paletin bir de daha açık tonlu olan Dulce de Leche rengi var. Ben onu almıştım; ancak pek sevemedim. Niyeyse bir türlü istediğim gibi dağıtamadım ve kalıcı da olmadı. Ama çok severek kullanan arkadaşlarım da var. Sen de güle güle kullan, sevgiler!

    1. Başakcım ben de herkes çok güzel dağılıyor denince en fazla ne olabilir demiştim ki. Sırf dağıtamıyorum diye guerlain,chanel bronzerlarımı elden çıkarmış, lagunayı falan da arkadaşıma vermiştim. demek böyle bişey lazımmış bana 🙂 açık rengini bulursam onu da denmek isterim. merka ettım fark var mı diye

    2. Basakcım ben de her övünce en fazla ne olabilir diyordum şaşırdım. guerlain ve chaneli dağıtma sorunu yaşadığım için elden çıkarmıştım. demek bana böylesi lazımmış. açık renginin oldupunubilmiyordum. bulursam deniycem. öpüyorum.

    1. nyx kullanmadım ama deneme şansınız varsa ikisini de deneyin. ben bunu kolayca dağıttığım için çok sevdim. Aysegül Hanım

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe