Merhaba arkadaşlar, solgun ve lekeli cildimizi bir nebze de olsa iyi gösteren ürünlere hiçbirimiz hayır diyemeyiz. O nedenle ten ürünlerine zaafımız var. Ama hem güzel kapatan hem uygun fiyatlı ürün bulmak cidden zor. Hal böyle olunca her uygun fiyatlı ürüne bir eliniz kayıyor mu sizin de? Denemeden yapamıyorum açıkcası. 

Wet n Wild Coverall Fondöten
Wet n Wild Coverall Fondöten

Wet n Wild Coverall Fondöten plastik ambalajı ile bir hayli dandik gibi geliyor başta pek çok kişiye. Ancak bana öyle gelmedi. Loreal ve Maybelline gibi pek çok marka buna benzer ambalajları kullanıyor nasılsa. 

Wet n Wild Coverall Fondöten
Wet n Wild Coverall Fondöten

Ayrıca pek çok kişi Wet n Wild Coverall Fondötenden plastikimsi bir koku almış. Ben nedense koku zaafı olan biri olmama rağmen aldığım kokudan pek de rahatsız olmadım. Ben Wet n Wild Coverall Fondöten Fair rengini kullandım. Bildiğim kadarıyla bu en açık rengi. Mac nw15 civarında bir ten rengine sahipseniz sizin için uygun bir renk olacaktır diye tahmin ediyorum. İçerik kısmını ve yaklaşık 30 ml civarında olduğunu yukarıda paylaştığım fotoğraflardan görmek mümkün. 

Wet n Wild Coverall Fondöten
Wet n Wild Coverall Fondöten

Merak edenler için elbette cildimde duruşunu göstereceğim. Merak etmeyenler için de tabii. 😂 Çok hasta olduğum bir dönemde denedim. Damarlarım daha belirgin, kaşlarım ve bıyıklarım saçlarımdan uzun, göz çevrem bir hayli morarmış. Malesef hastalıktan ten rengim dahi değişmiş bir durumda. Havanın da karanlık olması nedeni ile tam rengini göremiyorsunuz. Zaten en iyisi deneyerek almak. 

  • Bana göre Wet n Wild Coverall Fondötenin artıları
  1. Çok uygun fiyatlı olması
  2. Çok güzel bir kapatıcılığa sahip olması, damarlarımı en iyi kapatan ürünlerden
  3. Gratis gibi yaygın şubeleri olan bir zincirde satılıyor olması
  4. Açık ten rengine sahip kişilere de hitap etmesi( Ara bir ten renginiz varsa iki rengini alıp karıştırabilirsiniz) 
  • Bana göre Wet n Wild Coverall Fondötenin eksileri
  1. Malesef indirim olmasa da istediğiniz rengi bulmanız biraz zor. Sanırım en azından bazı yerlerde çok tercih edilen bir ürün. 
  2. Daha çok yağlı ciltlere hitap eden bir fondoten. Ama ben kuru ciltliyim ve iyi bir nemlendirici ya da baz ile kendime de uygun hale getirebiliyorum kolaylıkla. Yine de aynı ürünün bize uygun olanını da isteriz.
  3. Mat bir görünüm veriyor. Eğer ıslak ya da parlak görünüm seviyorsanız bir aydınlatıcı ile karıştırmak şart. 
Yazar

Yorum Yaz