Merhaba arkadaşlar, Watsons Repairing Treatment Wax Honey – Ballı Saç Maskesi yorumları da gelsin artık değil mi? Yıpranmış saçlarım için ne zamandır elime geçen her saç bakım ürününü satın alıyorum. Bu saç kremini de indirimde 15 Liraya buldum Watsons mağazasında. Kocaman bir ambalajı var. Tam 500 ml. Yapı olarak da oldukça farklı. Kremsi değil de sanki daha jölemsi, jelimsi bir yapı. Anlatılmaz yaşanır. 😂 Buram buram parfüm kokuyor. Yani Watsons Repairing Treatment Wax Honey – Ballı Saç Maskesi ni kullanırsanız her an birisi parfümünüzü sorabilir. Elbette zevkler ve renkler tartışılmaz ama bence kokusu harikaaaaa. Bayıldım cidden.

Watsons Repairing Treatment Wax Honey - Ballı Saç Maskesi
Watsons Repairing Treatment Wax Honey – Ballı Saç Maskesi

Şahsi düşüncelerim:

Watsons Repairing Treatment Wax Honey – Ballı Saç Maskesi nin en iyi özelliği kutusu. Çok kullanışlı bir ambalajı var. Kapağı kocaman. Rahatça açılıyor. İçine elinizi daldırıp rahat rahat ürünü yani maskeyi alabilirsiniz. Rahatça kullanma konusunda geçer not aldı. Kokusundan yukarıda bahsetmiştim zaten. Cidden bura buram parfüm kokan ürünleri artık sevmiyorum ama bunun kokusunu da pek beğendim ya. Bu zamana dek güzellik blogumda pek çok saç maskesini anlattım ama bu derece parfüm kokanını hatırlamıyorum.

Bir saç maskesinden ne beklersiniz?

Ben saçımı yumuşatsın, kolayca taramasına yardımcı olsun isterim. Fazlasında gözüm yok. Bu maske bunların hiç birini ben de sağlamadı. Boyadan yıpranmış, ince telli, hacimsiz saçlarım var. Saçlarımı ağırlaştırmadı. Ama yumuşatmadı da. Kolay taranmasına zerre yardımcı olmadı. Benim için yeniden satın alınacak bir ürün değil açıkcası. Watsons Repairing Treatment Wax Honey – Ballı Saç Maskesi yi sizler kullandınız mı? Fikirleriniz nedir bilmiyorum ama fiyatı uygun diye denemek isteyenler olursa biraz daha iyi araştırsın derim.

Yazar

Yorum Yaz