VITACREME REGENERATIVE CREAM

Merhaba güzeller,
Bugun seve seve kullandığım bir ürün ile karşınızdayım. Başta söylemek isterim ki Vitacreme B12 Yenileyici krem bana firma tarafından denemem için gönderildi.(Fakat bu reklamları okuyacağınız anlamına gelmiyor elbette.) Çok merak ettiğim bir ürün olduğu için hemen cilt bakım rutinime ekledim. Daha evvel hakkında pek çok güzel yorumlar okumuş ve ülkemize gelmesini dört gözle beklemiş idim. B12 vitamini ile formüle edilmiş bir krem, hem de yenileyici bir krem. Yenileyici kelimesini görünce benim devreler yanıyor tabii.

tavsiyesever-vitaceremeb12

Evvela ürünün yapısı hakkında konuşmak istiyorum.

tavsiyesever-vitacremeb12
Çok tatlı bir pembe renge ve yoğunca bir kıvama sahip. Yoğun deyip göz korkutmak istemem. Orta ayar bir kıvam. Ne su gibi ne de shee butter gibi. Kokusunu seven çok arkadaşım oldu. Ancak bana göre çok parfümlü bir erkek kokusu gibi. O kısmını hiç ama hiç sevmedim. Kokulu cilt bakım ürünlerini sevmem. 
Daha evvel okuduğum yorumlar nedeni ile üründen beklentim yüksekti. Ancak kendisine aralık ocak ayı gibi başladığım için cildim kuruluk sorunu çekiyor idi ve o aralar benim için en mucize krem yatıştırmayı sağlayıp, yumuşacık yapacak, kuruluğumu unutturacak bir ürün olabilirdi. Ürün bende yatışmayı sağladı diyemem. Aksine uygulama sonrası cildim kızarıyor idi. Ama alerjik bir kızarma değil. Yaklaşık beş dakika sonra bu kızarıklık geçiyor idi. Ancak nemlendirme konusunda tek kelime ile isteğimi karşıladı. Gün boyu yumuşacık ve nemli nemli gezdim. Hiç gerilme yaşamadım. Öyle ki akşam sürdü isem, sabah tekrar sürme ihtiyacı bile duymaz oldum. Ben yaklaşık bir fındık tanesi kadar ürünü elime aldım. Avuçlarımın  arasında ovalayarak ısıtıp öyle uyguladım. Kesinlikle beni tatmin etti. Kullandığım süre zarfında cildimde nemi, aydınlığı ve pürüzsüzlüğü hissettirdi bana. Benim için tekrar alınabilecek ürünlerden biri oldu kendisi. 
Ürün hakkında daha profesyonel ve detaylı bilgi almak isterseniz ya da satın almak isterseniz ürünün sitesine bakabilirsiniz. Ürünle tanışmamı sağlayan Vitacreme B12 ye çok teşekkür ederim.
tavsiyesever-imza

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe