Merhaba arkadaşlar, aslında bu yazının başlığı Vatika Argan Saç Kremi değil ucuz etin yahnisi olmalıydı. Saç kremlerine yüzlerce lira vermekten delilendiğim bir dönemde bu ürüne şans vermek istedim. Bir internet sitesinde oldukça güzel bir indirime girmişti. Zaten normalde de çok pahalı bir ürün değil. Sanırım 20 TL ya da 25 TL olması gerekiyor indirimsiz hali ile. Ben ise çok güzel bir indirim ile sanırım sadece beş ya da 6 TL’ye satın almıştım.

Vatika Argan Saç Kremi
Vatika Argan Saç Kremi

Ben satın alacağın zaman internette ürünle ilgili herhangi bir yoruma denk gelemedim. O zaman kendim satın alayım, kullanayım ve sizlerle paylaşayım istedim. Fiyat uygun olduğu için çok da düşünmedim. Ürün 400 ml. Ebatı nedeniyle uzun süre kullanabileceğinizi düşünebilirsiniz. Ancak yapısı gereği biraz akışkan. Yani çok akışkan değil ama çok yoğun bir yapısı da yok. Kokusu bana göre hiç güzel değil. Aslında daha evvel argan yağı aldı iseniz sanki biraz argan yağı kokuyor.

Vatika Argan Saç Kremi
Vatika Argan Saç Kremi

Lafı çok uzatmak ve sizi sıkmak istemiyorum. Kısaca hiç beğenmedim. Saçımı yumuşatmadı. Tarama işlerimi kolaylaştırmadı. Benim için gereksiz bir Üründü. Açıkçası yeniden satın almayı kesinlikle düşünmüyorum. Sizde benim gibi güzel bir indirim de yakalasanız dahi başka bir ürüne şans verin derim. Tabi benim saçlarım biraz sert boya nedeniyle. Belki siz beğenirsiniz ama piyasada kesinlikle çok daha iyileri muhakkak vardır.

Yazar

Yorum Yaz