UYGUN FİYATLI RUJLAR 6

Merhaba arkadaşlar,
Yeniden beraberiz. Uygun fiyatlı rujlar serisi umarım hoşunuza gidiyordur. Bugün sizinle paylaşacağım rujları beğenirsiniz inşallah. Lafı uzatmaya ne gerek var. Başlayalım mı?
                                      flormar deluxe cashmere

Flormar Deuce Cashmere DC24 ruj bu seriden aldığım ilk ruj. Buna rağmen bir ya da iki kez ancak kullandım. Yapısı ile alakası yok, renk nedeniyle kullanamadım. Güzel mi güzel bir renk ama gel gör ki kırmızı incecik dudaklarımda çok riskli çok. Yapısı kesinlikle çok sert değil, ama eriyen vıcık vıcık da değil. Sivri gelen bir şekilde başlamadığı için sürmesi zor olsa da ben pek takmıyorum bunu. Kalıcık olarak tatmin edici, belki bazı dudakları kurutabilir. Pürüzleri de yoğun yapısı ile belli etmiyor. çok güzel kırmızı rengi ile denenmeli bence.

                                      avon lipstick
 Şimdi ard arda Avon markasından iki ruj anlatacağım. Avon ColorTrend serisinden bu iki ruj bana hediye. Her iki rujada bayıldım. Bazı arkadaşlarım bu rujları dudakları çok kurutuyor diye sevmemiş. Ama benim hiç kurutmadı.
Avon Nude Flash Lipstick seriden ilk rujum. Kahvelik. belki biraz turunculuk içeren bir nude. Fotoğrafta parlak dursada öyle değil. Asansörlü ve rujdan ince, dudak kaleminden kalın şekli ile dudağa sürümü çok kolay. Taşırmıyorum ve rahatça sürüyorum. 

Avon Coral You Later Lipstick ise kardeşimin beğenmeyip bana verdiği bir ruj. Mercan renginde ve bana yakışmıyor aslında. O nedenle dudaklarıma pıt pıt dokundurup yayıyorum. Hafif ve çok hoş duruyor. Aşırı kalıcı değiller ama günlük kullanım olarak pratik ve konforlular. Çok kuru dudaklarda kusurları belli edebilirler. Ben bunları satın almadığım için hala satışları var mı bilmiyorum ama eğer varsa ve fiyatları uygunsa bence bir bakının, şans verin.
Essence rujlarımın yazısı için buyrunuz burdan.
Uygun fiyatlı rujlar yazı serimin ilk yazısı için buyrunuz şurdan
Uygun fiyatlı rujlar serimin ikinci yazısı için de buyrun bu taraftan.
Uygun fiyatlı rujlar serimin üçüncü yazısı için bu tarafa alalım.
Uygun fiyatlı rujlar serisinin dördüncü yazısı için bu taraftan.
Uygun fiyatlı rujlar serisinin beşinci yazısı ise burada.

tavsiyesever-imza

4 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe