UYGUN FİYATLI RUJLAR 5

Merhaba arkadaşlar,
Uygun fiyatlı rujlar serimize tam gaz devam ediyoruz. Bugün sizlerle paylaşacağım 3 ruj daha var.
İlk olarak Flormar’ın eski bir serisinden ruj olacak karşınızda.Belki seriyi bulabilirsiniz bir yerde.

flormar twist up cranberry

Flormar Twist Up Lipstick 53 Cranberry piyasaya 20 lira civarında girmesine rağmen indirim zamanı 10 liraya satıldı. İşin renk kısmı zevke girer ve renklerde, zevklerde tartışılmaz. Ancak yapı olarak mat duran, biraz Golden Rose Velvet Mattelere benzettiğim bir ruj. Koleksiyonda kullanımıma uyacak renk çeşidi azdı.Belki zevkinize uygun renk varsa ve bulursanız bir şans verin. 
golden rose  velvet matte ruj
Golden Rose Velvet Matte Lipstick 12 normalde asla dönüp bakmayacağım bir ruj ama aşırı övgüleri görünce almadan duramadım. Her yerde farklı fiyatlarda satılan bu rujun çok tuttuğunu gören Golden Rose sanırım kar etme hırsına girdi. Ürüne iyi ki bakmışım. Mat, iyi kalıcılıkta, konforlu bir ruj. 12 numaralı rengi ise çok tatlı.  Gerçi zilyon tane bu renk ruj alanlarınız varsa uzak durun. Yoksa gerçekten fiyat performans olarak çok güzel, dudağımı kurutmayan rujlar.

pastel day long lipcolor
Pastel Day Long Lipcolor 12 ise bir youtube videosunda görüp şans vermek istediğim bir ruj oldu. Bu tarz lipgloss gibi olan ama mat sıvı rujlar arasında en başarılı Pastel‘i buluyorum diyebilirim. Çok doğal bir ton sanıp aldım. Çünkü ben alırken seride daha doğal bir ton yoktu. Ancak yanılmışım son derece dikkat çekici bir renk. Yapı olarak kalıcı, ağırlık yapmayan, ince ve çizgilerime girmeyen bir ruj. Başka renklerine şans vermeyi düşünüyorum. Bende ki rengi 12 numarası.
Essence rujlarımın yazısı için buyrunuz burdan.
Uygun fiyatlı rujlar yazı serimin ilk yazısı için buyrunuz şurdan
Uygun fiyatlı rujlar serimin ikinci yazısı için de buyrun bu taraftan.
Uygun fiyatlı rujlar serimin üçüncü yazısı için bu tarafa alalım.
Uygun fiyatlı rujlar serisinin dördüncü yazısı için bu taraftan.

Sizin tavsiye edeceğiniz uygun fiyatlı ruj var mı arkadaşlar?

6 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe