UYGUN FİYATLI RUJLAR 4

Merhaba güzeller,
Uygun fiyatlı rujlar yazı dizimize devam ediyoruz. Ayrıca merakla sizden gelecek önerilere açığım. O zaman lafı uzatmadan bugün Maybelline rujlardan 3 tanesi ile beraber olacağımızı belirtmek isterim. İlk olarak Maybelline Color Sensational serisinden 2 rujla başlıyorum.

maybelline 162 feel pink

Maybelline 162 Feel Pink ruj, görür görmez aşık olduğum bir ruj. Rengi dileyen nude olarak bile tanımlayabilir. Çok güzel bir nude-pembe. Yapısı rahatsızlık vermiyor. Kuruluk vermiyor. Kalıcılık olarak çok tatmin edici. Maybelline in bence en güzel ürünlerinden.

maybelline wooden brown 745 ruj
Maybelline Wooden Brown 745 ruj bana arkadaşımın hediyesi idi ki bu kadar cuk oturur. 162 yi alırken bunu da alıp almama arasında çok kalmış ama açgözlülük yapmamak adına bırakmıştım. Ah renk anlatma özürlüsü ben ahh. Nude kahve denebilir bir renk. Bence bu seriye bir bakın. Yüzde elli indirimde çok uygun fiyata güzel bir ruj almış olursunuz.
maybelline color whisper 255
Maybelline Color Whisper 255 ruj benim pek bi sevdiğim ruj. Bu seri Türkiye de satılıyor ama sanırım ambalaj az daha farklı. Kalıcı değil, klasik balmvari, çok opak olmayan bir ruj. Ama çok tatlı bir pembe. Bu tarz rujları seviyor iseniz bu renge şans vermek mümkün. Revlon lip butterlara 30 lira vermek yerine üçte biri fiyatına bu rujları almak mümkün. 
Essence rujlarımın yazısı için buyrunuz burdan.
Uygun fiyatlı rujlar yazı serimin ilk yazısı için buyrunuz şurdan
Uygun fiyatlı rujlar serimin ikinci yazısı için de buyrun bu taraftan.
Uygun fiyatlı rujlar serimin üçüncü yazısı için ise buyrun arkadaşlar.

8 Yorum yapılmış
  1. Zevkle takip ediyorum bu yazı dizisini. Ben de Maybelline Color Sensational rujları cidden beğeniyorum.
    Serinde zaten şimdiye kadar birçok uygun fiyatlı alternatife yer verdin aslında. Benim ilave edebileceklerim Rimmel Moisture Renew rujları ve Alterra'nın rujları. Özellikle de ince,uzun olan serisi. Sevebileceğini düşünüyorum 🙂

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe