UYGUN FİYATLI RUJLAR 3

Merhaba güzel hanımlar,
Uygun fiyatlı rujlar serimiz tam gaz devam ediyor. Hazır indirim varken bu serileri bol bol yayınlasam belki de daha iyi olacak alışveriş yapmayı düşünenler için. Öncelikle ürünleri dudaklarımda göstermeyi çok istesemde malesef bunu beceremiyorum. O nedenle özür dilerim. Bugün yine üç ürünle beraberiz. Rimmel London Lasting Finish by Kate Lipstick serisinden 2 ruj ile başlamak istiyorum. Dış görünüş olarak yukarıdaki gibi ambalajlara sahipler.

rimmel 104 ruj

 Rimmel London 104 ruj, benim en sevdiğim joker rujlarımdan. Her tene uyacağını düşündüğüm dudakta ruj gibi değil, sanki kendi rengi gibi duran mata yakın yapıda bir ruj. Yapısı bence çok güzel. Kalıcılık olarak ise bir hayli tatmin edici. Ben Watsons Mağazalarına uğrarsanız deneyin derim.

rimmel london 105 ruj
Rimmel London 105 ruj ile tanışmamız nasıl mı oldu? Mağazada 104 ün testerini görüp kendisini bulamayınca ona en yakın renk olarak gördüğüm 105 i seçtim. Ancak sedefli, hafif ıslakımsı yapısı ile favorim olamadı. Kötü bir ruj değil. Sevdiğim bir ruj ama yapı olarak 104 daha bir tahrik edici 🙂
gosh 152 ruj
Gosh 152 ruj ise Gosh indiriminde istediğim hiç bir ruju bulamayınca almak için aldığım bir ruj. Renk olarak swatchlarda güzel görünüyor. Ama bana hiç yakışmadı. Dudaklarımda pütür pütür duran bir mercan gibiydi. Kardeşim ise kendisini nude ruj olarak kullanıyor. Çok kuru bir yapısı yok . Buna rağmen denemeden almayın . Sizin de dudaklarınızda kötü durabilir ya da hiç yakışmayabilir. 
Sizin tavsiye ettiğiniz, bu seride olmasını istediğiniz uygun fiyatlı rujlar var mı? 
Essence rujlarımın yazısı için buyrunuz burdan.
Uygun fiyatlı rujlar yazı serimin ilk yazısı için buyrunuz şurdan
Uygun fiyatlı rujlar serimin ikinci yazısı için de buyrun bu taraftan.
tavsiyesever

3 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe