UYGUN FİYATLI RUJLAR 2

Merhaba güzeller,

Uygun fiyatlı ruj serimizin 2. yazısı ile beraberiz. Tekrar hatırlatmak isterim ki performans ve içerik olarak yüksek fiyatlı rujlar ile uygun fiyatlı rujlar arasında fark görmediğim için artık tercihimi uygun fiyatlı rujlardan yana yapıyorum. O zaman lafı uzatmadan başlayalım. 
golden-rose-ruj-40

Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick 40, nude ruj ümidi ile aldığım bir ürün. Ancak alırken unuttuğum bir nokta vardı. Her nude herkese uymaz. Bende bariz kahvelik içeren bir nude gibi durdu. Dudaklarımı kurutmadı. Ancak bana yakışmadığı için kullanmayacağı bir ruj. Üstelik kalıcı da olmadı. Dudağımın iç kısımları (aslında ağız içi) bu ruju sürünce çok sırıtıyor.
wet-n-wild-bare-it-all-ruj
Wet n Wild Bare It All Ruj, bir anda popüler olan bir ruj. Seveni olduğu gibi sevmeyeni de bol. Ambalaj olarak çok kötü. Kapağı açılır, markası yazısı anında silinir gider, hemen kırılır. Yapı olarak ise zor sürülmeye yatkın. Ben sudocremi makyaj başında hafiften sürüp, makyaj sonunda bu ruju uyguluyorum. Yine de bana ne rengi ne yapısı yakışmıyor. Homojen sürülmüş durmuyor dudaklarımda. Pürüzsüz duruş sağlayamadım. Oysa nefis bir rengi vardı.
essence-13-love-me
Essence 14 Love Me Ruj ise bu yazıda olan rujlar arasında en sevdiğim. Kesinlikle bu Essence rujlar favorim olma yolunda gidiyor. Hem ucuz, hem güzel renkleri var, hem de yapıları hiç fena değil. Bu ruj çok parlak değil. Mat satenimsi bir yapıda duruyor bende. Kendisini aynı serinin 07 rengine benzeten varsa bir karşılaştıralım mı?
essence-13-love-me
Essence 07 , daha bir lilamsı daha morumsuluk içeriyor. Essence 13 ise daha şeftali ve daha opak.  07 daha şeffaf ve ıslak görünüyor. Kısaca yapısını ve rengini çok sevdim bu rujun. 
Eveett! Şimdilik benden bu kadar. Sizin sevdiğiniz uygun fiyatlı rujlar varsa lütfen bana önerir misiniz?
Uygun fiyatlı rujlar yazı serisinin ilk yazısı için buyrun.
Essence rujlarımın yazısını okumak için ise bu taraftan buyrun.
tavsiyesever imza
2 Yorum yapılmış
  1. ilk ruj serisi ultra rich color favorimdir koyu bir tonu var bende ama harika senelerdir vazgeçemem ondan herkese de golden rose bu serisini tavsiye ederim ayrıca öneriler de harika.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe