Uygun Fiyatlı Rujlar 12

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır Uygun Fiyatlı Rujlar serimiz için yazı hazırlamıyordum. Bugün içimden geldi ayol. Avon, Max Factor ve Wet n Wild markasından 3 farklı renk bugün konuğumuz. 

“AvonAvon Colortrend Red Glam rengi ile başlamak istedim. Ambalaj olarak çok basit ve gösterişsiz ama iş görür. 
“AvonAltında bir etiket üzerinde rengin adı yazıyor ama etiketin rengi ile rujun rengi aynı sanmayın. 

“AvonPlastik ve gösterişsiz ambalajı ile uygun fiyatını korumayı hedefliyor olabilir. 

Renk olarak tam bir kış rengi. Ya da gece rengi. Yazın gündüz vakti kullanmaya pek cesaret edemem. Ne mat ne satin yapıda, dudağı rahatsız etmeyen, orta kalıcılıkta sıradan bir ruj bence.




Max Factor Mulberry 685 rengini ise yıllar önce serinin bir kaç rengi ile beraber alıvermiştim. Zamanla dudakların pürüzlerini azaltma vaadi vardı çünkü. 


Dudak pürüzlerimden o derece muzdariptimki karşı koymam mucize olurdu. Hemen kapmak zorundaydım. Ambalajın altında isminin yazdığı yerden rengi hakkında da fikir sahibi olmanız mümkün. 

Ambalaj olarak çok beğendiğim bir serinin ruju Max Factor Mulberry 685. Estee Lauder markasını andırıyor bana. Oldukça şık ve kaliteli bir duruşu var. 

Bu da yine bir kış rengi. Metalik yapısı ile metalik rujların yeniden moda olduğu bu sene dikkatinizi çekebilecek güzel bir renk olduğunu düşünüyorum. 



Wet n Wild Spiked with Rum ise markanın en popüler ürünü olan rujlarının yine en popüler renklerinden. 


Rujun ismi yine ambalajın altında bulunan bir etikette yazıyor ama etiket rengi ile rujun renginin notunu vermeyin hemen. 😂


Geçtiğimiz senelerde Wet n Wild rujlarının yapısında biraz iyileştirmeye gitti ve bu sevenlerini mutlu etmeye yetti. Çünkü her ne kadar uygun fiyatlı olan bu seride harika renkler olsa da yapıları dudakları çok kurutuyordu ve sürümü çok zordu. Şimdi ise hem kalıcı, hem sürümü kolay, hem de çok kurutmuyor. 

Keşke bir de ambalajlarını yenilese. Zira devamlı çanta içinde açılıp sinir bozuyor. Ama bu renk. Cidden çok güzel. Yine bir kış rengi. Ama nefis ve beğenmeyen yok. 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe