UYGUN FİYATLI RUJLAR 1

Merhaba güzeller,
Arada sırada elimde bulunan uygun fiyatlı rujlardan ikişer üçer yazarak tanıtmak istiyorum. Zaten elimde çok az ruj var. Eee o zaman uzatmaya gerek yok, başlayalım.

tavsiyesever-flormar-deluxe-cashmere-dc21

Flormar Deluxe Cashmere DC21, drugtore kozmetik markaları arasında en sevdiğim seri olur kendileri. Serinin Shine versiyonu da var. Bu seri mat, satenimsi yapılarda. Oldukça kalıcı ve nefis renklerle karşımızda. Bu bir kahverengi nude arası bir ruj. Bu tonları sevenler, kendine yakıştıranlar bakmalı bence.  Denememiş iseniz bir şans verin. Sanırım 21 tl idi fiyatı ve hiç indirime girdiğini görmedim.
tavsiyesever-gosh-154-burgundy
Gosh 154 Burgundy ile tanışmam markanın başka bir rujunu almam ile oldu. O ruju sevince indirimde hiç denemeden iki rengini aldım. Diğer rengi sonra anlatırım. Bu rengi de oldukça sevdim. Kahverengi alt tonlu bir bordo gibi. Ben kendime yakıştıramadım, kardeşime verdim. Yapı olarak kalınca sayılır. Yapış yapış bir ağırlık değil. Opaklık olarak gayet iyi. Sanırım indirimsiz 20 tl olan bu rujlara indirim zamanı şans verilebilir. 
tavsiyesever-maybelline-455-ruj
Maybelline 455 Flament Rose Flamingo Ruj, bu postta en sevmediğim ruj. Mağazada denerken çok sevmiş idim. Ancak eve gelince hiç kullanmaz oldum. Kalıcılık olarak klasik, orta ayar birşey. Renk olarak çok demode. Zaten kimsede sevmedi. Biri sevse anında vereceğim ama sevdi isen alsana dediğim herkes usulca geri bıraktı. Aslında bu seri fena değil ama sanırım en çirkin rengi özellikle seçmişim. Daha asil renkler varken bu olmamış be Tavsiyesever.
Bugünlük üç ruj yeter mi güzeller?  Tavsiye ettiğiniz uygun fiyatlı rujlar varsa, tavsiye ederseniz çok sevinirim. 
tavsiyesever imza

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe