Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri – 1

Merhaba arkadaşlar, yoğun istek üzerine sonunda Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri yazı serime başlayabildim. Evetttt, ben bir alışverişkolik örneğiyim. Devamlı nerede ne var diye bakmaktan hiç sıkılmadım ömrüm boyunca. Bütçeye zarar ama ne edelim seviyorum. Bugün de sizi çok sıkmadan bir online alışveriş sitesinden söz etmek istedim. Bahsedeceğim bu  sitenin kendi mağazası şehrimde var. O nedenle bizzat dokunarak alma imkanım var. Sık sık da alışveriş yapıyorum ve sosyal medyadan üzerimdeki parçaları soran çok oluyor. Ben de sonunda ortak kararımızla Moda Blogumda yazmaya karar verdim. Bu sefer size kombinler yapmak yerine beğendiğim parçaları paylaşıp fiyat ve link vereceğim. Hazırsak başlayalım.

moda bloglari
Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri

Fulla.com Alışveriş Sitesi 

Rize’ye temelli dönüş yaptığımda dikkatimi çeken ilk mağazalardan biri Fulla oldu. Herkesin ağzında Fulla dolanıyor ama ben bir türlü gidip görememiştim. Kocaman bir mağazası var ve ürün skalası muazzam. Her bütçeye uygun ürünü gayet iyi kalitede almak mümkün. Takip edenler hemen her markaya şans verdiğimi bilir. Şimdi gelelim Fulla’dan beğendiğim ürünlere. Dolabımda bu markaya ait onlarca parça var ve hepsini severek giyiyorum. 
moda bloggeri
Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri
Ben tam bir elbise kadınıyım. Tek parça kıyafetleri çorapsız ya opak çorapla kombinlemeye bayılırım. Kısa elbisleri taytla beraber de giyerim. O nedenle önce elbise ile başladım. Her bütçeye ve her giyim tarzına hitap etmeye çalışacağım, zaten Fulla bunun için çok uygun bir site. 
Aşkla giydiğim yumuşacık tüllü elbisenin fiyatı sadece 15 TL ve başka renk alternatifleri de var. Ben yeşili aldım. Ama başka renklere gözümü koydum. L bedene kadar da beden bulmak mümkün.
Bu sene nakış ve volan çok moda olunca bir tane de kolları volanlı, omuzu nakışlı elbise koymayalım mı yani? Bir taşla iki kuş. İşlemeli elbise sadece 28 TL.
Yine renk alternatifi bol, opak çoraplarla ve botlarla da şık duracak bir elbise. İsterseniz de tunik. Hem de beden alternatifi var ve sadece 18 TL. 
Uzun ve uçuş uçuş elbise görürüm de alıcı gözüyle bakmaz mıyım. Derin yırtmacını kapattıradabilirsiniz. Desenli elbise 50 TL. 
fashion blogger
Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri
Kalem etek modası geçecek gibi değil. Geçmesin de zaten. Herşeyle yakışıyor. Uygun fiyata kalem etek arıyorsanız 30 TL fiyatıyla Fulla size cazip gelebilir. 
Sitede gezinirken karşıma çıkan bu eşofman takımı da bana hem rahat hem cool geldi. 🙂 Siz ne düşünürsünüz? Fiyatı sadece 50 TL
Dolapların vazgeçilmezi dar paça pantalonları sadece 10 TL’ ye kim almak istemez. O halde acele edin 🙂 Renk ve beden alternatifi  de bol.  
Yırtık jeanler kimilerinin vazgeçilmezi. Sadece 18 TL’ye bulunca insanın alası da geliyor hani 🙂
Bu tarz botlar hoşunuza gidiyor mu bilmiyorum ama ben bayılıyorum. Hem şık hem asil bir duruşları var bence. Bu sene bu tarz bot çok beğendim ama hepsi pahalıydı. Genelde bu modeli karda giymek için uygun bulmuyorum ama günlük kombinlere çok yakıştırıyorum. Fulla kadın bot ise 70 TL. 
Kürklü kabanları hiç sevmesem de sevenleri çok fazla. Pek çok arkadaşımın 300 Tl civarında ödeme yapıyor bu kabanlara. Fulla’ da sadece 70 TL ve isterseniz armalı olanları da var. 
Sizi çok fazla sıkmamaya çalıştım. İnşallah en kısa zamanda başka bir alışveriş sitesi daha sizinle paylaşacağım. Önce hepsini bir yazıda yazmaya karar vermiştim ama sizi sıkmak istemedim. Ben de söz konusu alışveriş olunca kısa kesemiyorum malumunuz. 🙂 Dilerim Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri isimli yazım hoşunuza gitmiştir ve sizin için yararlı olmuştur.

Diğer uygun fiyatlı önerdiğim siteler için aşağıda bulunan linklere tıklayabilirsiniz.
moda blogu
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe