Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri 2

Merhaba arkadaşlar, Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri yazı serisinin ilk yazısı beğenilince diğerlerini yazma konusunda acele etmeye karar verdim. Bu sefer yine Rize’de mağazası olan bir markadan söz edeceğim. Tozlu Giyim her ürünüyle beğenimi kazanmasa da inanılmaz çok çeşidi ile herkesin dikkatini çekecek parçalara sahip. Abiyelerden pantalonlara, eşarplardan binlerce çantaya neler yok ki. Rize’de bulunan mağazasına bazen kafa dağıtmak için giriyorum. Uygun fiyata alışveriş yaparak stres atıyorum. 🙂

moda bloglari
Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri 

Mesela bu kolajda bulunan kıyafetlerin linklerini ve fiyatlarını sizlerle paylaşmak istedim. Sanırım fiyatlara siz de şaşıracaksınız.

Birbirinden güzel elbise modelleri

Desenli abiye elbise  oldukça şık duran bir yırtmaca da sahip. En şık olmak istediğiniz özel günlerde rahatlıkla tercih edilebilir bir elbise fiyatı sadece 45 TL.
Pek çok renk ve beden alternatifi olan tüllü abiye elbise ise sadece 60 TL. Bu fiyatlara abiye elbise bulmak cidden çok zor.
Mint rengi çiçek desenli elbise 42 bedene kadar var ve yaz ayları için çok tercih edilesi. Fiyatı mı? 32 TL desem şaşırır mısınız? Ben çoook şaşırdım da. Rize’de böyle bir elbiseyi en ucuz kumaştan bile diktirmek istesen sırf kumaşına 100 lira alırlar. 🙁
Efil efil yazlık çiçek desenli elbiseleri seviyorsanız buna bir bakın derim. Sadece 28 Lira ve çok kullanışlı. 
Kadife bu derece modayken ve modası uzun süre daha devam edecekken siz de dolabınızda kadife elbise olsun ister misiniz? Hem de sadece 40 Liraya. Seçtiğiniz parçalar ile günlük ya da abiye olarak kullanmanız mümkün. 
Saks mavisi simli elbisenin kollarına bayıldım. Siyahı da var. Hatta kırmızısı da 🙂 Dökümlü şifon kolları çok hoşuma gitti. Sade ama şık havasını kollarından almış bu model. 🙂

en iyi moda bloglari
Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri

Tesettür giyim de unutulmamış

Evet en sevdiğim yönlerinden biri de tesettür giyime uygun çok fazla modeli uygun fiyata sunması. Tesettür giyim tercih edenlerin uygun fiyata kıyafet bulması giderek zorlaşıyor. Tozlu Giyim buna inat feraceleri bile çok uyguna sunmuş. Modanın çok hızlı aktığı şu dönemde kıyafetlerimizden çabuk sıkılıyoruz. O nedenle yüzlerce lira ödemeye gerek yok sanırım. 
Mesele cepleri büzgülü ferace sadece 38 Lira. 
Unutmadan burada sitede beğendiğim ürünleri sizlerle paylaşıyorum. Olur da siz de beğenir satın alırsanız, ancak kumaşı, duruşu, dikişi hoşunuza gitmezse iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. O nedenle canınızı sıkmayın. Bu arada sitede o kadar çooooook model var ki. Başınız dönebilir. 🙂 Ben sizi sıkmamak adına en basit, en temel parçalardan bir kaç tane paylaştım sadece.

Diğer uygun fiyatlı önerdiğim siteler için aşağıda bulunan linklere tıklayabilirsiniz.
en iyi moda blogu
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe