Uygun Fiyatlı Rujlar 9

Merhaba arkadaşlar, Uygun Fiyatlı Rujlar  yazı dizimize devam ediyoruz. Bugün karşınıza WetnWild markasının birbirinden güzel 3 ruju ile çıkmaya karar verdim. Bu markanın yani WetnWild markasının rujları oldukça meşhur. Ama bir o kadar da sevmeyeni var. Yapılarında biraz değişiklik yaptı marka. O zaman sevenleri daha çok arttı. Eskiden çok daha sert ve sürümü zordu.

yasam blogu
WetnWild Rujlar

Bu rujlardan elimde çok var. Ve hepsinde sorun aynı. Berbat bir ambalaj. Yapısını değiştirirken keşke ambalaja da bir el atsaydı sevgili WetnWild. Çantasına atsanız bir açılır, çekmeye koysanız açılır, her yeri batırır. Her renk için ayrı ayrı konuşmayacağım. Hepsi aynı yapı ve özellik için. Renk olarak ise seride kötü renk zaten yok. 😉

kadın blogu
WetnWild Rujlar

Bugün sizlere anlatacağım üç renk ise şunlar; In The Flesh, Wine Room, Spiked with Rum. Özellikle In The Flesh ve Wine Room yaz aylarına da çok yakışan renkler. In The Flesh rengi Mac‘ in ünlü Mehr isimli rujuna muadil gösteriliyor. İkisi de mat ve kalıcılık olarak da benzerler. Bu rujlar ise yanlış hatırlamıyor isem indirimsiz olarak bile sadece 10.90 Liraya satılıyor. WetnWild rujlar şimdilik sadece Gratis mağazalarında satılıyor. Ve online olarak da satın alma imkanı yok Gratis’in.

makyaj blogu
WetnWild Rujlar

Yukardan aşağıya In The Flesh, Wine Room, Spiked With Room. En altta bulunan Spiked With Room rengi bu kış aylarına çok yakışacak bir renk. Şans verilmeyi hak ediyor. Yapı olarak matlar. Sürülmesi mat rujlara göre olması gereken kıvamda. Bir hayli kolay. Kalıcılık olarak ise 10 Liralik bir rujdan beklenenden çok daha iyi bence. Bence tek kusurları ambalajları. Umarım en kısa zamanda düzeltirler ambalajlarını.

makyaj bloglari
Güzellik Blogları

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe