Uygun Fiyatlı Rujlar 8

Uygun Fiyatlı Rujlar

Merhaba arkadaşlar, Uygun Fiyatlı Rujlar serimize kaldığımız yerden devam edeceğimizi söylemiştim. Bu sözümü tutmak benim için biraz zor. Çünkü ruj yazısı yazmak, far paleti yazısı yazmaktan daha zor. Yani en azından benim için öyle 

Uygun Fiyatlı Rujlar

Bugün yine  makyaj blogumda  uygun fiyatlı 3 ruja yer vereceğim. Ambalajından, yapısına dek kısaca değinmek ve fikir vermek istiyorum sizlere. Hadi başlayalım o zaman.

Pastel Lipstick Classic 62

Pastel Lipstick Classic 62 annemin keşfettiği bir ruj. Görür görmez al al diye tutturmuştu Gratis mağazasında. Aslında çok bilindik çok eski bir ruj. Ambalajı da kokusu da anne rujları gibi. Ambalajı hafif ve lüks hissini zerre kadar yaşatmıyor.  İşçilik oldukça kötü bu ambalajlarda. Ruj yapı olarak nemli ve dudaklarımı kurutmadı. Tahmin edebileceğiniz gibi kalıcı sayılmaz. Kış aylarına yakışan güzel bir kahve tonlu renk. Modası aslında geçmeyecek bir renk. Sonuçta yıllardır anneden evlada kullanılan beğenilen bir renk.

Loreal Color Riche Eva’s Pure Red

Loreal Color Riche Eva’s Pure Red ise markanın gözde serisinden mat bir ruj. Hem kırmızı hem mat rujları genelde riskli bulurum. Dudak kusurlarını mat rujlar daha çok belli ediyor. Kırmızı gibi iddialı renklerde dudak kusurlarımızın olabildiğince geri planda kalmasını isteriz. Bu serinin mat rujlarına bu konuda güveniyorum. Dudak kusurlarımı en çok gizleyen mat seri bu rujlar diyebilirim. Bu kırmızı da oldukça iddialı ama bence herkesin denemesi gereken bir renk. İddialı ama pek çok kişiye de uyacak kadar risksiz. Benim dudaklarımda en risksiz duran kırmızı renkli ruj olduğu için oldukça seviyorum kendisini. Ambalaj olarak ise kadifemsi ambalajı ve siyah rengi ile bir hayli şık.

Wet and Wild Sand Storm

Wet and Wild Sand Storm isimli rujumuzu ise sanırım tanımayan yok. Rengi oldukça trend tonlarda. Ambalaj ise son derece dandik. Devamlı kapağı açılır. Oraya buraya bulaşır. Deli eden cinsten. Eskiden daha mattı bu rujlar. Şimdi sürmesi biraz daha kolay. Daha kremsi ve kusurları daha az belli ediyor. Kalıcılık olarak orta ayarda. Ben de hiç bir rujun kalıcılığı iyi değil zaten. 🙁 Bu seriden başka renklere de yer vereceğim ilerleyen zamanlarda. 10 lira civarında olan fiyatı ile indirimsiz bile alınası bir ruj.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe