Uygun Fiyatlı Rujlar 7

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir Uygun Fiyatlı Rujlar serimizi ihmal etmiştik. Yeni yeni güzel rujlar keşfetmişken sizlerle de paylaşmak istedim. Uygun fiyatlı ürün alternatiflerimiz her geçen gün artıyor. Bu bizim için oldukça sevindirici bir haber. Evet ülkemizden ayağını çeken çok marka var. Ancak var olan markalar kendilerini rekabetin de etkisi ile hızla geliştiriyor.

makyaj bloglari
Uygun Fiyatlı Rujlar

The Balm‘ın Meet Matte Hughes serisinden Sincere rengi ve Flormar‘ın Silk Matte serisinden Sunset ve Autumn Timber rengi bizlerle.

kozmetik bloglari
Uygun Fiyatlı Rujlar
Bu rujlar son zamanların popüler mat ve likit rujlarından. Sanırım bu akımı hepimiz sevdik. Öyle sevdik ki markalar bu ilgiye kayıtsız kalamadı. Her marka pek çok renkte mat likit ruj çıkarmaya başladı.

makyaj bloglari
The Balm Meet Matte Hughes Sincere

The Balm Meet Matte Hughes Sincere ruju görüp de beğenmeyen henüz görmedim. 🙂 The Balm’ın bu mat ve likit ruhları hakkında farklı görüşler var. Genelde koyu renkleri konusunda şikayetler duydum. Yapış yapış bir his oluyor , pütür pütür dökülüyor gibi durumlar koyu renklerinde oluyormuş. Sanırım Sincere rengi o koyu renk skalasına girmiyor. Ben bu tarz şikayetler farketmedim bu rujdan. Elbette tüm mat rujlar gibi kurutma durumu var. Ama korktuğum gibi olmadı. O kadar olacak artık. Gülü seven dikenine katlanır. Ayrıca kalıcılık olarak en sevdiğim rujlardan biri oldu.

Flormar Silk Matte Sunset

Flormar Silk Matte Sunset rengi ise tamamen internet sitesinden şansa satın aldığım bir renk. Ama hiç de fena çıkmadı. Renk olarak mercan tonlarını andırıyor ve aslında benim için açık denilecek bir renk. İlk sürüşte düşündüğüm kadar opak olmadı. Dudak rengimi tek sürüşte örtemediği de oldu. Fırçaya gelen ürüne göre değişiyor bu durum. Dudak rengimden çok daha farklı bir ton olduğu için sanırım sürerken daha dikkat gerekiyor.

Uygun Fiyatlı Rujlar
Flormar Silk Matte Autumn Timber

Sırada Flormar Silk Matte Autumn Timber var. Bu renge sürdüğüm anda aşık oldum. Dudak rengime tam oturuyor. O yüzden tam kapatmasa bile belli olmuyor. Bence tam oturuyor ve örtüyor. Burada göründüğünden daha farklı duruyor bence. Sürdüğüm an diyebilirim ki sanki kendi dudağım o derece renk oturuyor. Bu rengi denemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Yukarıda bahsettiğim Sunset rengi ile yapı olarak aynı olduklarını düşünüyorum.

en iyi makyaj blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe