Uygun Fiyatlı Rujlar 11

Merhaba arkadaşlar, Uygun Fiyatlı Rujlar serimiz çok sevilince bir kez daha anladım ki biz kadınların rujlara zaafı var. Dudaklarımızı beğensekte beğenmesekte, renkleri kendimize yakıştırsakta yakıştırmasakta o renk renk ton ton rujlar arasında dolaşmayı seviyoruz sanırım.

makyaj bloglari
Uygun Fiyatlı Rujlar


Uygun Fiyatlı Rujlar serimizde bugün yine 3 renkten söz edeceğiz. Her biri mat olduğunu söyleyen bu rujların matlık konusundaki iddialarını da karşılaştıracağız.  Ama öncelikle ambalajları hakkında biraz konuşalım mı?

kozmetik bloglari
Wet n Wild Cinnamon Spice

Wet n Wild Cinnamon Spice ruju aslında tanımayan yoktur diye tahmin ediyorum. Malesef markanın rujları ambalaj konusunda sınıfta kalıyor ve nedense marka ısrarla bunu değiştirmiyor. Çantada hemen açılan, rujun oraya buraya bulaşmasına neden olan, oldukça kalitesiz duran bir ambalaj. Dilerim en kısa zamanda bu işe bir el atarlar. Wet n Wild markası ülkemizde sadece Gratis mağazalarında satılıyor şimdilik.

bakim bloglari
Flormar Deluxe Cashmere DC29

Flormar Deluxe Cashmere DC29 ise tesadüfen mağazada annemle karşılaştığım bir ruj. Daha evvel bu serinin pek çok rengini aldım ve severek kullandım.   Flormar Deluxe Cashmere Rujlar  isimli yazımda da bu seriden 6 rengi anlatmıştım.  Ambalajları Ysl ile yarışır cinsten. Altın rengiyle de dikkatleri topluyor zaten. Çantada kolay kolay açılacak cinsten değil. Oldukça seviyorum renklerini, ambalajlarını. Fiyatı 20 kusur lira. Tabii pek indirime girmese de indirimleri takip etmekte fayda var.

guzelik bloglari
Cecile Mat Likit Ruj

Cecile Mat Likit Ruj malesef numarası silinmis ama tam bir kırmızı ve bizim için önemli olan yapısı. Ambalaj olarak çok zengin durmuyor. Biraz dandik dursa da küçük ve her yere sığıyor. Kullanımı oldukça kolay, fırçası ile sürümü çok kolay. Hem de kırmızı olmasına rağmen düzgünce sürmek mümkün.

kadin bloglari
Uygun Fiyatlı Rujlar

Rujların renkleri de bu şekilde. Her biri ayrı ayrı çok güzel ve hepsi de mat olduğunu iddia ediyor. Ancak elbette ki hiçbiri Cecile mat likit ruj kadar mat değil. Ayrıca kalıcılık olarak da en iyisi Cecile. Her birinin sürümü kolay. Wet n Wild yapısını geliştirdi ve artık eskisi kadar zor değil sürümü. Hatta bir hayli kolay.

guzellik bakim

3 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe