Uygun Fiyatlı Rujlar 10

Merhaba arkadaşlar, Uygun Fiyatlı Rujlar yazı dizimiz devam ediyor. Uygun fiyatlı en iyi rujları beraber bulmaya, keşfetmeye devam. Bugün bahsedeceğim rujlar  umarım hoşunuza gider ve sizin için faydalı bir yazı olur.

makyaj bloglari
Uygun Fiyatlı Rujlar

Bu yazımda bir adet Pastel marka rujdan, 2 adet Loreal marka rujdan söz etmek istiyorum. Hepsi de yapı itibariyle mat kategorisinde geçiyor. Önce hepsinin ambalajlarını tek tek gösterip, sonra renkleri ve yapıları hakkında konuşmak istiyorum. O zaman başlayalım.

guzellik bloglari
Loreal Infallible Matte Ruj 008

Loreal Infallible Matte Ruj 008 alıp almama konusunda en kararsız kaldığım ürünlerden biri olmuştu. Gratis indiriminde 22 Lira civarında bir fiyata düşmüştü. İnce bir kalem formunda, çantaya atmak için de ideal bir ruj. İnstagramda Sevgili Seda’ nın (@thecupofbeauty) hesabında görünce ona da fikirlerini sormuştum. O zaman ben de şans vermek istedim. Seda’ nın da söylediği gibi çok kalıcı değiller ama seride cidden çok güzel renkler var. Üstelik yarı şeffaf duruşu ile hoşuma gitmeyi başarmıştı. Doğal bir duruşu var. Sanki içinde renkli pudra varmış gibi.

bakim bloglari
Pastel Pro Fashion Matte 656

Pastel markasının son zamanlarda yaptığı çıkışlar bir hayli başarılı. Yeni ürünlerle dünya kozmetik modasına adını yazdırmaya iddiallı gibi. Bu kozmetik furyasının farkına varıp kendini geliştirmesi biz kadınların işine geldi elbette. Ruj konusunda da oldukça iddialı bir marka Pastel. Geçmişte de özellikle ruj konusunda kadınlar için ayrı bir yeri var markanın. Bu mat rujları ise bana çok da mat gelmedi. Daha çok satin diyeceğim bir yapı. Son zamanlarda ne matlar gördük biz değil mi? 😉 Kalıcılık olarak ise tatmin edici bir performansı var. Yemek yemediğiniz müddetçe gideri var. Kurutmadı dudaklarımı. Dudak çizgilerimi de çok belli etmedi. Ambalaj olarak ise çok farklı bir tasarımı yok. Klasik, sağlam, zırt pırt açılmayan bir ambalaja sahip. Siyah ve Nars ambalajları andıran bir malzemesi var. Karizmatik bir ambalaj olduğunu söyleyebilirim.

kozmetik bloglari
Loreal 640

Loreal 640 ise anlatmaya pek gerek olmayan, herkesin tanıdığı oldukça popüler bir ruj. Sosyal medya Loreal’ in bu serisi ile özellikle bu rengi ile bir hayli çalkalanmıştı. Altın rengi ve oldukča şık bir ambalaja sahip. Ruj çok kalıcı değil ama pürüzsüz ve  mat dokusu ile oldukça tahrik edici 😉 Erkekler anlamaz. ;))

kadin bloglari
Uygun Fiyatlı Rujlar

Son görselde de renkleri göstermek istedim. Loreal 008 görüldüğü gibi yarı şeffaf. Mor bir renk diye aldım ama istediğim gibi mor çıkmadı. Sünger ucu ile bu yoğunlukta bir rengi almak için defalarca sürmek gerekiyor. Bana biraz zahmetli geldi. Pastel ise hemen her tene yakışacak koyu bir Burgundy. Oldukça da opak. Dudak renginizi tek hamlede kapatıyor. Koyu renk rujlarda bu durum çok hoşuma gidiyor. Loreal 640 her ten rengine yakışır mı bilemiyorum. Ama tek başına bile seyirlik bir renk.

kozmetik blogu
Makyaj Blogları

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe