Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri 3

Merhaba arkadaşlar, Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri yazı serisi hoşunuza gidince ben de hazır indirimler devam ediyor diyerekten bu seriye yoğunluk vermeye çalışıyorum. Bugün hemen herkesin bildiği bir siteden söz edeceğiz belki de. Addax.com duymayan var mı? Ben bu siteyi ve mağaza zincirini geç öğrendim. Çünkü İstanbul’da yaşarken hiç görmedim ve Rize’ye yerleşince burada da zaten mağazası yoktu. Sosyal medyadan, arkadaşlardan duyunca olaya el attım ve yakın takibe aldım markayı. Cidden ürünlerini beğendim. Genelde daha genç arkadaşlara hitap eden Çok çeşit olmasa da uygun fiyata satan bir mağaza. Sizinle beğendiğim bir kaç parçayı da paylaşmak istedim.

en iyi moda blogu
Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri 

Elbise – Kaban kombinlerine hayır diyemeyenler

Mini boy ya da midi boy bir elbise, opak çoraplar ve asi botlar. İşte bu kombine bileğe kadar olan hırkalar yakışmaz mı sizce de? Keçe,yün, kaşe, triko bu sene bu tarz hırkalar çok moda ve bir o kadar da kullanışlı. Bu yumoş hırkalar bu sene çok kişiye kışı sevdirecek gibi görünüyor. Uzun yumuşak hırkanın sitede pek çok rengi var ve sadece 65 TL. Kırmızı, gri, mavi, siyah daha pek çok rengi mevcut. Bu sene bu nakışlı elbiseler de çok moda. Üstelik fiyatı sadece 30 Tl. Sneaker, bot, çizme. Bu elbiseler herşeyle uyumlu. Bu elbiseye kırmızı renkli bir hırka sizce de yakışmaz mı?
moda bloglari
Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri

Mom jeans modası hiç bitmesin!

Siz de benim gibi bu bilek boy, yüksek bel pantalonları beğeniyor musunuz? Pek çok kişi fiziği için uygun olmadığını düşünse de buna hiç katılmıyorum. Uygun parçalarla kombinledikten sonra mom jeans her vücut tipine uyabilir. Salaş uzun kazaklarla, kısa bluzlarla, pofidik hırkalarla, stilettolarla, postallarla… Bir mom jeansı nasıl isterseniz öyle giyersiniz, takılmayın kızlar. Bu sene yana yakıla istediğim gibi siyah mom jeans bulamadım ve bulduğuma da yüzlerce lira ödedim. Meğer Addax’a bakmayı akıl etsem çok karlı çıkacakmışım. Bu mom jeans sadece 40 Tl ve sitede nakışlı, nakışsız, her renk pantalon bulmak mümkün. Volanlı bluzlar, elbiseler, etekler de bu derece moda olmuşken mom jeansınızı neden volanlı bir bluzla kombinlemeyesiniz. Siyah ve pudra renginin uyumunu da severim. Üstelik sadece 23 Lira. 

Bonus parçalar

Ekstradan beğendiğim bir kaç parçaya da yer vermeden yapamadım. 
moda bloggeri
Siz de benim gibi taytların rahatlığından taviz veremeyenlerdenseniz bu spor tunik hoşunuza gidebilit. Fiyatı 25 TL. 
Uzun kot ceketler de altın yılını yaşarken bu modele sadece 66 Tl’ye sahip olabilirsiniz. Bu sene herkesin üzerinde göreceğiz gibi duruyor. Dolabımızda bu parçaya yer açacağız sanırım. 
Umarım paylaştığım parçalar size fikir verir ve siz de bu siteyi yararlı bulursunuz. Alışverişlerinizi yine benimle sosyal medyadan paylaşmayı unutmayın.

Diğer uygun fiyatlı önerdiğim siteler için aşağıda bulunan linklere tıklayabilirsiniz.
en iyi kadin bloglari
Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe