Urban Decay Far Bazı (Original)

Merhaba arkadaşlar,
Uzun süre ülkemize hasret çektiren Urban Decay markası far bazları ile oldukça meşhur oldu. Renkli seçenekler sunduğu gibi Original isimli renksiz seçeneği de var ve bir hayli popüler. 
makyaj blogu
Urban Decay Far Bazı (Original)

Bende olan 6 ml boyu ülkemizde bildiğim kadarıyla satılmıyor. Ben yurtdışı online alışverişimde temin etmiştim. Denemek isteyenler için ideal ve gerçekten çok bereketli. Azıcık kullanmak yeterli. 
kozmetik blogu
Urban Decay Far Bazı (Original)
Ürünün ince ağzı sayesinde kontrollü bir şekilde ürünü alabilmek mümkün. Hem de hijyenik sayılır. Ayrıca unutmadan çok tatlı bir ambalajı olduğunu söylememe gerek yok değil mi?
guzellik blogu
Urban Decay Far Bazı (Original)

 Şimdi ürünün performansı hakkında konuşabiliriz. Yukarıda muazzam farkı görebilmek mümkün. Benim göz kapaklarım çok yağlı ve her far çizgilenme yapıyor. Ve bir saat sonra fardan eser kalmıyor ama bu bazı kullandığım zaman gün boyu farımı hiç düşünmedim. Kesinlikle en iyilerden biri ve işi layıkıyla yapıyor. Ben Lorac, The Balm ve Urban Decay far bazını nerdeyse aynı derecelerde seviyorum. Ama en çok Urban Decayı sonra The Balmı 🙂 Fiyatını bu boyu ülkemizde satılmadığı için bilmiyorum ama sanırım tam boyu 11 ml ve 65 Lira. Yine de siz bana güvenmeyin, hafızam kötüdür. Mağazaya gidince bir sorun kasaya 🙂

guzellık blogu

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe