Bugün sizlere Urban Care Summer Glow Aşamalı Renk Açıcı Sprey ürününden bahsetmek istiyorum. Bu ürün, saçınızın rengini doğal ve aşamalı bir şekilde açmak için özel olarak tasarlanmış bir ürün. Bu tarz saç açıcı spreyleri artık sıkça görüyoruz.

Urban Care Summer Glow Aşamalı Renk Açıcı SpreyUrban Care Summer Glow Aşamalı Renk Açıcı Sprey, özellikle yaz aylarında saçı güneşe ve kuaföre maruz bırakmadan açmak için mükemmel bir seçenek. Hem saçınıza güzel bir ışıltı katıyor hem de içerdiği monoi, ylang ylang yağı, bitkisel keratin ve ile saçı kurutmuyor.

Ürünü kullanmak inanılmaz kolay. Ben sabah akşam farketmeksizin ıslak saçıma sıkıyorum ve kurumaya bırakıyorum saçımı. Dilerseniz saç kurutma makinesi ile de kurutabilirsiniz. Ben çoğunlukla kendi kendine kurumasını tercih ediyorum. Sprey formülü sayesinde saçınıza homojen bir şekilde uygulayabilirsiniz. Uygulama sonrası tarama yapınca ürün zaten rahatlıkla eşit olarak yayılıyor. İstediğiniz yoğunlukta bir renk için uygulama sıklığını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Daha açık tonlar elde etmek için bir süre sonra yeniden uygulama yapabilirsiniz.

Saçınızın uzunluğuna, rengine ve istediğiniz sonuca bağlı olarak ürünün size ne kadar süre yeteceği değişebilir. Ben ürünü bereketli buldum. Uzun süre yetti. Önceden kullandıklarımı genelde ben daha hızlı bitirmiştim. Daha evvel sayısını dahi hatırlamadığım kadar çok saç açıcı sprey kullandım. Aralarında saçımı en az yıpratan bu ürün oldu. Çoğu taş gibi yapıyordu saçımı. Bu ürün neredeyse hiç sertleştirmedi. Turunculaşma konusuna gelince bence yine pek çok markadan iyi ya da onlarla aynı etkide. Zaten turunculuk istemiyorsanız paraya kıyıp iyi bir mor şampuan alın bi zahmet. Ama saçı yıpratmama konusunda çok iyi. Diğerleri saçımın canına okuyordu.

Urban Care Summer Glow Aşamalı Renk Açıcı Sprey’i kullanmaya başladığımdan beri başka saç açıcı sprey aramaz oldum. Yaz aylarında saçlarımda bi ışıltı görmek, rengini biraz açmak hoşuma gidiyor. Üstelik ben koyu kahverengiye boyadığım saçlarımda bile kullandım. Yine etkili oldu. Bu ürün, saçlarıma güzel ışıltı katıyor. Saçlarıma ekstra bir bakım yaptığını ise hissetmedim. Benim için harika bir alternatif oldu. #urbancare #urbancaresummerglow

Yazar

Yorum Yaz