Merhaba arkadaşlar,

Son zamanlarda milkshake kokulu saç köpükleri bir hayli meşhur oldu. Ben de merak edip denemeden edemedim. Aslında uzun yıllar önce de kullanıyordum ama kendim almıyor, arkadaşlarımdan araklıyordum. O zamanlar kimsenin bu köpüklerde haberi yoktu. Bakımlı arkadaşlarım sağolsun ben de nemalanıyordum. Urban Care Saç Köpüğü fiyat olarak bana uygun geldiği için ben de denemek istedim.

Urban Care Saç Köpüğü

Ambalaj olarak çok tatlı olduğunu söylemem gerekiyor. Ambalajını görünce bir elime alıp bakma hissi yaşadım. Urban Care Saç Köpüğü ambalaj konusunda bence sınıfı geçti.

Urban Care Saç Köpüğü

İçerik kısmını da görmek isteyenler için eklemek istedim. Ben denemek için küçük boyunu aldım. Urban Care Saç Köpüğünün küçük boyu 75 ml ve yanlış hatırlamıyor isem 10 Tl civarındaydı fiyatı. Tabii indirim zamanları satın almakta fayda var.

Urban Care Saç Köpüğü

Köpüğün çıktığı kısmı gösterdiğin gibi. Bu kısımda dikkat çekici. Ürünü ters çevirip o şekilde elinize almanız tavsiye ediliyor. Zaten aksi taktirde pek de elinize gelmiyor.

Buram buram milkshake kokuyor. Bu kokuyu sevenler için ideal. Ben de sevdim açıkcası. Peki ürünün performansı nasıl? Aslında çok seveni de var sevmeyeni de. Ben sevmeyenlerden oldum. Saçlarım bol miktarda açıcıya ve boyaya maruz kaldığı için iyi bir bakıma ihtiyaç duyuyorlar ve sertler. Hiç işime yaramadı. Adeta saç köpüğü değil de saç spreyi sıkmışım gibi. Sertleştirdi. Kabuk kabuk oldu sanki. Ben tavsiye etmiyorum ama merak edenler yüzde elli indirimde 5 Liraya satın alıp deneyebilir.

Yazar

Yorum Yaz