Merhabalar efendim… Herkese merhabalar,

Kozmetik ürünlere zaafım malum. Ülke sınırları dışına çıkmayı da çok severim açıkcası. Ülkemizde ürün bırakmadım. Kahretsin cilt bakımında lüksü de severim. Fırsat buldukça ülkemizde bulunmayan cilt bakım ürünlerini denemeye çalışırım. TULA Smoothing & Firming Treatment Primer ile tanışma maceram da bu merakıma dayanır.

TULA Smoothing & Firming Treatment Primer

TULA Smoothing & Firming Treatment Primer Nedir?

Zamanla ince çizgilerin görünümünü azaltmak. Sıkılık sağlamak. Her cilt tipime uygun olması.

Ayrıca içeriği ile de iddialı. Probiyotik ve prebiyotik içeriyor. İçerdiği kolajen amino asiler ve deniz yosunu ile sıkılığı destekliyor. Peptitler ve üzüm özü ile ince çizgilerin görünümünü azaltıyor. B3 ve C vitaminleri ile aydınlık bir görüntü sağlıyor. Hyaluronic asit ile cilde dolgun ve nemli görünüm sağlıyor.

TULA Smoothing & Firming Treatment Primer 31 denekte kullanılmış. Hepsi yumuşak bir bitiş sağladığını söylemiş. Yüzde 96sı ise cildin daha pürüzsüz ve esnek olduğunu kabul etmiş. Yüzde 87 si ise bir hafta sonra cildini daha sıkı hissettiğini söylemiş.

TULA Smoothing & Firming Treatment Primer benim fikirlerim

Cildimi güzel nemlendirdi. Hafif aydınlık görünüm sağladı. Bence yapısı çok da primer gibi değil. Klasik bir nemlendiriciyi daha çok andırıyor. 42 dolar ülkemiz için çok para. Ülkemizde satılsa muhtemelen almam yeniden. Kaliteli içerik olsun, param da var diyorsanız okey ama cildinizde bir değişim olmuyor. Ben hep nemlendirici niyetine kullandım. Primer olarak da iyi iş yapıyor ama cildi flu gösteren, benefit porefessional tarzı bir baz beklentiniz varsa bu öyle değil.

Yazar

Yorum Yaz