Merhaba arkadaşlar, internetten alışveriş yapmaya bayılıyorum. Bazen keşfettiğim siteleri sizlerle de paylaşıyorum. Uygun Fiyatlı Online Alışveriş Siteleri yazı dizime bir site daha eklemek istiyorum. Trenbende.com alışverişimi snapchatte paylaşmıştım ve onlarca arkadaş ardından bu siteden yararlandı. Ben de daha çok kişiye yararlı olması açısından blog yazımı güncellemeye ve aldığım ürünleri de paylaşmaya karar verdim. 

Trendbende Alışveriş Deneyimim
Trendbende Alışveriş Deneyimim

Bu erkek sweati Trendbende den 20 Lira gibi bir fiyata satın alabilirsiniz?  Ben sevgilim için Large bedenini almıştım ama keşke XL alsaydım. Sevgilime olmadı malesef ama sıkıntı yok seve seve giyeceğim. 😂😂😂 

Trendbende.com Online Alışveriş Deneyimim
Trendbende.com Online Alışveriş Deneyimim

Bu araba baskılı erkek sweat zaten benim için alınmıştı. Yani çok şirin değil mi? 😂 Eğer siz de beğendi iseniz bence hiç de erkek içinmiş gibi durmuyor. Seve seve giyebilirsiniz. 😂 

Trendbende.com Alışveriş Deneyimim
Trendbende.com Alışveriş Deneyimim

Sanırım araba baskısını ben çok sevdim. Şaka değil ya ciddi ciddi bayıldım bu araba modeline. Eteklerimin, pantalonlarımın içine sokarım, araba modeli daha da kendini belli eder diye düşündüm. Erkek reyonunda bu araba baskılı tişörtü bulabilirsiniz. Large beden bana tam oldu. 42 bedenseniz siz de bakabilirsiniz L bedenine. 

Trendbende.com Alışveriş Deneyimim
Trendbende.com Alışveriş Deneyimim

Sizce de bu saat baskılı tişört çok şirin değil mi? Yine erkek reyonundan ama ben pantalon içine sokmak için aldım. Kendim de 42 beden olduğum için erkek reyonu ürünleri bana daha iyi oldu. 

Trendbende Alışveriş Deneyimi
Trendbende Alışveriş Deneyimi

Aslında trendbende.com alışverişini yapma sebebim bu fotoğraf makinesi baskılı eşofman takımı oldu. Çünkü sadece çok şirin ve cool değildi ayrıca sadece 20 Liraydı. Bu sitede fiyatlar gerçekten çok uygun fiyatlı. Bulunduğum şehirde böyle bir takımı 100 Liradan aşağı bulmam mümkün değil. Tek sıkıntı kalıpları biraz dar. Large bedeni bana olmadı. Tavsiyem 40-42 beden iseniz Large bedenin ise dar olacağını bilin.  

Uygun Fiyatlı Hediye Seçeneği
Uygun Fiyatlı Hediye Seçeneği

Bu eşofman takımı da hediye olarak almıştım. Uygun fiyata eşofman takımı bulmuşum almam mı hiç? Bu kadın reyonundan bir takım ve malesef bu da biraz dar kalıp. Large bedeni ancak Small beden birine olacak gibi. Çünkü eşofmanı ben biraz bol severim. Ama aramızda kalsın sadece 20 Liraya arkadaşıma harika bir doğum günü hediyesi almış oldum. 
Bana sorarsanız Trendbende.com alışverişim çok ama çok karlı oldu. Ben artık sık sık buradan özellikle hediye amaçlı alışveriş yaparım. Tek bilmeniz gereken biraz kalıpları dar. Tam bir bütçe dostu site keşfetmiş oldum. ❤️❤️❤️

Yazar

2 Yorum Var

  1. Iyi günler bende sevgili kombini için sipariş vericem ama site hakkında çok olumsuz yanıt var beden uyuşmuyor ya da çok geç geliyor diye sizce güvenilir mi? 🙂

    • admin Reply

      Merhaba Çiğdem, mesajını geç gördüğüm için üzgünüm. Açıkcası beden kısmına katılıyorum. Bence small giyen biri bile xl almalı. Zira bu aldıklarımı small giyen birilerine hediye ettim genelde. Ancak onlara oldular.

Yorum Yaz