Merhaba arkadaşlar, uzun süredir kullandığım ‘ Touzla Termal Yüz Toniği ‘ isimli ürünü artık sizinle paylaşma zamanı gelmişti. Sprey şişede olan bu tonikle ne zamandır beraberiz ve düzenli olarak kullanmaya dikkat ettim. Benim için zor olmadı çünkü severek kullandım. Kullanmak zevkti 🙂

Touzla Termal Yüz Toniği
Touzla Termal Yüz Toniği

Touzla Termal Yüz Tonik 200 ml ebatında ve sprey şişede. Sprey şişede olan toniklere bayılıyorum ve zevkle kullanıyorum. Bana dökmeli olanlardan daha pratik geliyorlar.  Üstelik eğlenceliler de 🙂

Touzla Termal Yüz Toniği
Touzla Termal Yüz Toniği

Kuru. hatta çok kuru bir cilde sahibim. Ve yıllardır termal sulardan vazgeçemem. Termal su içeren ürünlerin cildimi sakinleştirdiğini, yatıştırdığını düşünüyorum. Hassas ve kızarıklığa çok meyilli bir cildim olduğu için ürün seçiminde biraz zorlanıyorum. Bu ürünü kullanmaya başlarken zerre kadar ümidim yoktu. Ancak beni şaşırttı ve favorilerim arasına girdi.

Touzla Termal Yüz Toniği
Touzla Termal Yüz Toniği

Yorumsuz olarak içeriğini paylaşıyorum ve nasıl kullandığımı size anlatıyorum. Toniklerimi genelde buzdolabında saklarım. Hele de sprey şişede ise. Zaten toniğin üzerinde de serin ve güneş görmeyen yerde muhafaza edilmesi önerilmiş. Sanırım termal su içermesi nedeni ile de güneş görmeyen yeri olarak belirtilmiş. Buzdolabında çıkarıp soğuk soğuk yüzüme sıkmak cidden bana ve kızarıklıklarıma iyi geliyor. Cildime yaz ve kış nem konusunda yardımcı oldu. Her zaman nemliydi cildim bu ürünü kullanırken. Yüzüme sıktıktan sonra asla kurulamıyorum ve cildimin emmesini bekliyorum. Zaten bu şekilde kullanılması öneriliyor. Yıllardır hep bu şekilde termal sularımı kullandığım için zaten böyle önermese de ben böyle kullanırdım 🙂 Ne cümle kurdum ama 🙂 Ürünü şu siteden 69 Tl karşılığında satın almak mümkün. Bana çok pahalı geldi. Evet bereketli ve çok beğendim ama yine de indirim varken almayı tercih ederim. Cildime verdiği nemi, canlılığı, diriliği oldukça sevsem de bilemedim. Mis gibi yasemin kokusu (yasemin yağından geliyor) hatırına sanırım yine tercihim bu üründen yana olacak. Kullandığım termal sulardan farkı aslında termal tonik olması ve cilt bakım rutinimde temizleyiciden hemen sonra kullanmam benim favorim yaptı ürünü. Aranızda başka kullanan var mı?
Bu içerik Bloggerlar Paylaşıyor‘dan alınmıştır.
Yazar

1 Yorum Var

  1. Ethanol ve Propylene glycol beni düşündürdü sadece… ethanol bir çeşit alkol ama ciltte ne gibi etkisi var bilemedim. Beğenmene sevindim, güle güle kullan!

Yorum Yaz