Too Faced Melted Peony

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle instagramda göre göre meraktan çatladığım ama 21 dolarlık fiyatıyla alıp almama arasında kaldığım Too Faced Melted rujlardan Peony hakkında konuşmak istedim.

makyaj blogu

Too Faced Melted 

Pek çok kişi sosyal medyada bu rujları ve renklerini görmüştür. Genelde Too Faced markası albenili ambalajları ile biz kadınları tahrik etmesini bilen markalardan. Kesinlikle ürünü elime aldığımda çok hoşuma gitti. Dolu dolu hem havalı hem şirin bir ambalaj. Düşündüğümden daha iyiydi ambalaj konusunda. Pek çok ürünü ambalajının bize hissettirdikleri nedeniyle aldığımızı hatırlarsak bence bu önemli bir konu. 🙂

makyaj blogu
Too Faced Melted 

Pek çok sıvı ruju artık piyasada bulmak mümkün. Genelde bunların ucu ambalajdan çevirerek çıkardığımız fırçalı aplikatörler şeklinde. Ama Too Faced ürünün kendinden süngerli. Sıktıkça süngere ürün geliyor. Ben düşündüğümün aksine bu şekilde çok daha kolay uyguladım ürünü. Yuvarlak yapısı sayesinde dudağıma çok iyi oturdu, rahat ve düzgünce sürebildim.

makyaj blogu
Too Faced Melted 

Ürünün rengini nedense hep daha gülkurusu tonlarında beklemiştim. Öyle ki elime geçince büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. 🙁 Bildiğimiz oldukça soğuk bir pembe çıktı ki hiç ama hiç yakıştırmam kendime. Renge karşıdan bakınca çok tatlı ve çok güzel bir renk. Ama kendimde asla yanından geçmeyeceğim bir renk 🙁 O nedenle çok üzüldüm. Gel gelelim yapısına. Biraz Note markasının mat lipglosslarına benzettim. Bende sabitlenmedi. Hatta mat durdu bile diyemem. Kesinlikle Note daha başarılı 🙂 Opaklık olarak çok iyi. Ama bundan sonra çok beğendiğim bir rengini dahi çıkarsa tekrar satın almam.

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe