Merhaba arkadaşlar, yeni maskara denemeyi çok sevsem de çok da korkarım. Çünkü çok inatçı kirpiklerim var. Kısa, aşırı inatçı ve düz, karışıklar. İstemediğiniz ne kadar özellik varsa benim kirpiklerde toplanmış. Zaten cılız ve seyrekler. Too Faced Damn Girl Maskara bakalım beni memnun edecek mi? Normalde bir maskara suya dayanıklı değilse pek anlaşamıyoruz da. 😂 Too Faced marka maskaralar aşırı beğeniliyor ve çok popülerler. O zaman mecbur denemek zorundaydım. 😂

Öncelikle söylemem gerekir ki Too Faced Damn Girl Maskara harika bir ambalaja sahip. Resmen arzu nesnesi. O tatlı rengi zaten ‘Beni al beni al’ diyor. Hele minisi. Ben de minisi var. Resmen delirmelik. Bence ambalaj ürünü sattırma konusunda çok önemli. Kadın-erkek herkes ambalaja kanıyor, inkar etmeyin. 😂

Too Faced Damn Girl Maskara

Bu tatlı maskara oldukça büyük bir fırçaya sahip. Açıkcası Too Faced Damn Girl Maskara kullanmak istiyorsanız biraz dikkatli sürmeniz gerekecektir. Göz kapağına bulaşma riski var. Ben maskarayı çok beğendim ama kullanmakta zorluk çektim. Tabii 1 haftada alışıyor insan ama dikkatli olunmazsa bulaşıyor işte. Benim göz kapaklarım sarkık, yumuşak, kirpik diplerime toplanmış zaten. O nedenle sık sık bu bulaşma sorununu yaşıyorum. 😢 Eee ne yapalım gülü seven dikenine katlanır. Dikkatlice kullanmak şart.

Too Faced Damn Girl Maskara

Artıları:

Kirpiklerimi karıştırmadan, güzelce taradı. Bu kadar büyük ve kıl bir fırçadan bunu beklemiyordum. Uzatma konusunda çok başarılı. Benim fotoğraf çekme becerim berbat. Kamerada asla belli olmadı ama görenler sormadan edemedi kirpiklerimi. Hacim verme konusunda çok başarılı ama daha başarılı olanları da kullanmıştım. Yine de uzatma konusunda, hacimden daha başarılı bence. Kıvırıcısız maskara kullanamam ama bu fotoğrafları kıvırıcı kullanmadan çektim. Buna rağmen çok güzel kıvırdı. Kirpiklerimi düşürmedi, çünkü asla ağır bir maskara değil. Gün boyu yok gibi hissediyorum. Akmadı, bulaşmadı. Tüm gün aynı performansı yakaladım.

Eksileri:

Çok ucuz bir ürün sayılmaz. Fiyatını hakedip etmediğini siz karar verin ama bence hakediyor. Mini boyu bile 6 ml. Pek çok maskaranın tam boyu bile 6 ml değil. Boyu kısa diye mini boy muamelesi yapmayın bence bu ürüne. Fırçası çok büyük ve bu göz kapağına bulaşmasına neden oluyor. Bu nedenle dikkatli olmak şart.

Kısaca ben bu Too Faced Damn Girl Maskarayı sevdim. Eksileri kısmında bile artılarından söz ettim, daha ne olsun. 😂😂😂

Yazar

Yorum Yaz