Merhaba arkadaşlar, saç maskeleri, saç kremleri, saç serumları, kısaca saç bakım ürünleri benim hassas noktam. Aşırı derecede saç bakım ürünü tüketiyorum. Toni&Guy Damage Repair Maskesi benim ara sıra indirimde denk geldikçe aldığım bir ürün. 200 ml olan bu maske şu tarihte indirimsiz olarak 80 tl ye satılıyor. Ben bazen indirimde 40 lira bulunca hemen alıyorum. Bu zamana dek şişe şişe kullanmışımdır.

Toni&Guy Damage Repair Maske

Konuya girmeden önce kendi saçlarımdan söz edeyim. Kafa derim yağlı ama saç boylarım kuru. Bunun sebebi de muhtemelen çok sık saç boyatmam. Saçlarım düz, seyrek, ince telli. Buna rağmen aşırı derecede karışıyor. Düğüm oluyor. Saçlarımı açmak, taramak mümkün olmuyor. Yani benim için saç kremleri, saç maskeleri mecbur gibi bir şey.

Toni&Guy Damage Repair Maske nasıl kullanılır?

Islak saçıma, saç köklerime gelmeyecek şekilde sürüyorum. En az 5 dakika bekledikten sonra duruluyorum. Ne kadar çok bekletirsem o kadar çok seviyorum.

Ürünün içerik listesini de sizlerle paylaşacağım elbette. Influencer olmak kolay değil. Aklıma gelen her konuyu paylaşmam gerek. 😂 Silikon, likit parafin, petrol türevi falan içeriyor. Paraben içermiyor ama sülfat içeriyor. İçeriğine dikkat ederseniz saçı tedavi edecek, onaracak bir içerik sayılmaz. Suni bir yumuşaklık verecek içerikler aslında.

Toni&Guy Damage Repair Maske

Artı yönleri

Saçaları ağırlaştırmıyor, güzel kokuyor. Kokusu genelde ertesi güne bile kalıyor. Saçımı güzelce yumuşatıyor. Taramak çok daha kolay oluyor. Saç dökülmesi yapmadı.

Eksi yönleri

Çok ucuz sayılmaz. Saç aşırı derecede kuru ise yetersiz kalabilir. Fiytına göre çabuk bitiyor. Saçı anlık nemli ve yumuşak yapıyor. Tedavi edici özelliği bence yok.

Umarım sizlere yararlı bir yazı olmuştur. Güzel günlerde kullanın. ❤️

Yazar

Yorum Yaz