The Body Shop Çay Ağacı Yağı

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 4 senedir yanımdan eksik etmediğim bir yağdan söz etmek istiyorum. The Body Shop Çay Ağacı Yağı sivilcelerim ve gözeneklerim çoşmuşken keşfettim. Sanırım şu an güncel fiyatı 40 Tl civarında ve sadece 10 ml civarında. 

The Body Shop Çay Ağacı Yağı sivilceleri söndürmeyi ve gözenekleri küçültmeyi vadediyor demişti mağazadaki görevli. O dönem gözenek sorunum vardı ve cidden iyi gelmişti. Sivilcelerime geceden sürüyorum ve sabaha dek yarı yarıya sönmüş oluyor. İlk günki performansını diğer günler pek göstermiyor ama acil yardım gerekirse elim bu ürüne gidiyor. Koku hassasiyetiniz varsa buram buram çay ağacı yağı kokuyor. Keskin bir koku. Ben çok seviyorum bu kokuyu ama sevmeyeni çok. Deneyerek almakta yarar var. Bu ürün bu sefer bitince başka markaların çay ağacı yağına şans vermek istiyorum. Rossmann’da çok daha uyguna bulmuştum. Ona şans verebilirim. Bakalım tüm çay ağacı yağları sivilce üzerinde bu derece etkili mi? 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe